Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mi a izé? Webcím

Ez mi a izé? Webcím

Figyelt kérdés

Firefox naponta egyszer csak úgy magától nyit egy új fület ezzel a címmel:


windowsdefender.club/warning/download.php?mn=5623


Nincs vírus

Nincs nemkellő bővítmény

Avast-ban letiltottam, ezért a firefox annyit ír hogy nem töltött be, mert tiltott cím.


Nem is nagyon érdekel mi ez.

Inkább az izgat, hogy hogyan lehet ezt eltávolítani, vagy legalább annyira tiltani, hogy ne legyen jelen és ne is szóljon hogy tiltva van.


Köszi



2021. szept. 29. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Valami 'kártevő' pedig van a gépen, mert magától egy böngésző ilyet nem csinál, főleg nem nyit meg egy ilyen gyanús linket. Egy malware kereső (pl. malwarebytes anti-malware) lehet hatékonyabb, mint az Avast, ami úgy látszik beengedte ezt.
2021. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Én azt javaslom, hogy töltsd le a Malwarebytest (Az ingyenes bőven elég lesz most), és vizsgáltasd át vele az egész rendszerpartíciót, ugyanis szerintem is van ott valami, aminek nem kellene ott lenni.

Az Avast meg egy kalap szar már. Csak a helyet foglalja, meg zabálja a gép erőforrásait.

2021. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs vírus"


De van. :)

2021. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha már átvizsgáltattad a Malwarebytessel a gépet, és törölt mindent, amit akart, mindenképp nyomj a firefoxnak egy resetet.

Menj a vezérlőpultba, ott a programok eltávolítására, és keresd meg a Firefoxot, végül nyomj a firefox felfrissítésére.

2021. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Letöltöttem

Futtattam

25 darabot talált 😮😦


Firefox frissítve


Köszönöm szépen

/zöld kéz ment mindenkinek/

2021. szept. 29. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Az szép!

Sajnos elég egy rosszindulatú program a furcsa oldalakhoz, és a nemkívánt működéshez, nincs szükség 25-re.

2021. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!