Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Hello Data csomagom...

Telenor Hello Data csomagom van, Szlovákiában vagyok…?

Figyelt kérdés

iPhone SE (2020), roaming bekapcsolva, de nincs mobilnetem.

Ötlet, hogy mi a gond?


2021. okt. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szolgáltatónál élesítetted az adat roaming szolgáltatást, mielőtt elhagytad az országot?
2021. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, eddig sose kellett pedig pár országban jártam már vele, az előző SE-vel Szlovákiában is működött.


Üdvözlünk a(z) O2 Slovakia hàlòzatàn! Tarifacsomagodban és kiegészìtö szolgàltatàsaidban foglalt belföldi perc/SMS kereteid az EU-ban is felhasznàlhatod. A keret felhasznàlàsàt követöen a belföldi hàlòzaton kìvüli dìjak érvényesek. A belföldi, kizàròlag hàlòzaton belül felhasznàlhatò keretek és kedvezmények az EU-ban nem élnek. A hìvàsfogadàs dìjmentes. Telenor Hello Data Start tarifacsomagod 9,5 GB EU-ban felhasznàlhatò mobilnet keretet tartalmaz. A felhasznàlàst követöen 1,1 Ft/MB többletdìjat terhelünk. Forgalmad MyTelenor alkalmazàsunkkal könnyedén….

2021. okt. 1. 19:52
 3/3 A kérdező kommentje:

Ötletek a telenor ügyfélszolgálatától (minden rendben van a roamingbeállításokkal)

- indítsam újra a telefont (azzal kezdtem)

- nincs 4G (de volt)

- csatlakozzak rá az o2 helyett az orange-ra, mert biztos az o2-nek rossz a rendszere (majd legközelebb amikor megyek kiderül)

- régi a sim, cseréljük ki (4 éves, Magyarországon működik…

2021. okt. 2. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!