Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged be hirtelen...

Miért nem enged be hirtelen az ittas gramm a fiókomba? Ezeket a hibaüzeneteket (alább) írja pár órája ki:

Figyelt kérdés

Adatok megerősítése az alkalmazásban.


Szokatlan tevékenységet észleltünk a fiókodban. Erősítsd meg a személyazonosságodat az Instagram alkalmazásban, hogy visszajuthass a fiókodba.


______________________________


És ezt is, de már az androidos alkalmazásban:


A tartalom folyamot nem sikerült frissíteni. (És teljesen fehér képet ad ezután csak be, semmi mást!)


SOHA ilyen semmit nem mutató (sem a böngészőben, sem az alkalmazásban az égvilágon semmit nem mutató) dolgot még nem tapasztaltam az Instán!


Kérlek segítsetek rajtam!



2021. okt. 6. 14:45
 1/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, mobilról írok és alaptalanul javította:


Insta-gram akart volna a kiírásban lenni.

2021. okt. 6. 14:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg törölni a beállítások/alkalmazások/instagram/tárhely/gyorsítótár adatokat.
2021. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Azért köszönöm a tippet. Sajnos minden továbbra is ugyanaz. :(
2021. okt. 6. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha nem csak a gyorsítótárat, hanem a tárhelyet is kiüríted? (újra be kell jelentkezni a fiókba)
2021. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudod mi az igazán FURA?


Egy másik böngészőben továbbra is simán beenged...


Most már tényleg semmit nem értek...


De borzasztóan FONTOS lenne, hogy ebben a jelenlegi böngészőben mindenképpen beengedjen, ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy ismét (ahogy éveken át) most is menjen ebben a droidos böngészőben továbbra is!

2021. okt. 6. 16:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek!
2021. okt. 6. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Oops!

Akkor most a böngésző vagy az instagram gyorsítótár+tárhely ürítése történt meg?

Alkalmazások frissítés keresése/újratelepítése?

Repülő üzemmód be- majd kikapcsolása?

Telefon újraindítása?

Melyik böngészőn megy, melyiken nem?

Telefon típusa?

2021. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1-es, semmi baj, legalább megvan az új neve az instának 🤣 Egy kis pálesz letolása után megyek ittas grammozni 🤔
2021. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ugyanez a problémám, azt irja ki amit neked, nem enged be, és a robotos cuccnál azt írja, hogy sajnáljuk, hiba történt, próbálja meg később, de még 2 napja ezt játssza. nem is értem...
2021. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Szia! Nekem is ez volt a gond pontosan , letöltöttem a régi verziót,amit a válaszadó is említett és egyből videós azonosítást kért és utána megoldódott visszaengedett. :)

2021. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!