Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a telekom nete...

Miért megy el a telekom nete naponta egyszer-kétszer 1-2 percere?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő és nem tudom hogy mitől lehet. Nem rég váltottam telekomra digiről mert az 2-3 óránként elment 10-15 percre, de zavar hogy ez is el-elmegyeget. Nézegettem már a beállításokat, de nem láttam semmi ilyesmit. Valakinek valami ötlet?

Házi vezetékes netről van szó. Helyileg Bp második kerülete.



2021. okt. 15. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy ilyenkor magától újraindul a router (vonal- vagy eszközhiba miatt), így a kapcsolat megszakad. Ezután időbe telik, amíg a router visszacsatlakozik a hálózatra (ez szokott általában 1-2 perc lenni). Tehát szolgáltatói hiba a legvalószínűbb.
2021. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt el is felejtettem leírni, hogy csak az internet megy el. Tv és a vezetékes telefon van ugyan úgy. Többször megnéztem és azok nem mentek el.

Eyébként köszi a választ!

2021. okt. 16. 10:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!