Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy Xiaomi Routert, és...

Vettem egy Xiaomi Routert, és most a gyári telekomos routert le akarom cserélni. Hogyan állitsam be azt, hogy a telekomos router ne adjon internetet, csak a Xiaomi?

Figyelt kérdés
Tehát hogy a Telekom ne adjon semmiféle internetet, a telefon, számitógép ne is lássa, csak a Xiaomit.

2021. okt. 17. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
2021. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adnia kell a netet különben a te routered hogy működne? Telekomosat tedd bridge módba
2021. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Ezt szerettem volna, csak nemtudtam hogy fogalmazzam meg. És azt hogyan kell?
2021. okt. 17. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Én UPC (mostmár Voda) ügyfél vagyok, ott a modem oldalán van olyan hogy switch mód amit bridge-re állítottam. Telekom modemnél is ilyet keress. De lehet hogy ezt csak ügyfélszolgálat tudja átállítani neked.
2021. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!