Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki nem ismerosom...

Ha valaki nem ismerosom FB-om, es kozos ismeroseink sincsenek, akkor is tudok neki uzenetet irni? Latni fogja, amit irok neki?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 15:37
 1/10 anonim válasza:
Nekem mar irt idegen es lattam az uzit
2021. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, látni fogja.

Az engedélykérések közé fogja rakni az üzenetet.

2021. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi!


Es kap is rola valami ertesitest vagy kifejezetten meg kell neznie valahol, hogy kapott-e?

2021. okt. 19. 15:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Elkuldtem, es azt mutatja a Messenger, hogy "Delivered". Ez azt jelenti, hogy megkapta, csak meg nem nyitotta meg, igaz?
2021. okt. 19. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Kézbesítve. Az más kérdés, mikor nézi meg.
2021. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehat akkor siman ott van a normal uzenetei kozott es ugyanugy is kapott rola ertesitest?
2021. okt. 19. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem váltottatok üzenetet soha, akkor nem a normál üzenetei között van, hanem a felkérések között. Azt meg vagy megnézi, vagy nem - csak rajta múlik. Ha válaszol, megnézte...
2021. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
eMailt biztos tudsz írni neki...
2021. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom az email cimet...


Szoval ilyen esetben nem kap semmi ertesitest az uzenetrol?

Az jelent valamit, ha azt latom "kezbesitve" (teli karika pipaval), nem csak azt, hogy "elkuldve" (ures karika pipaval)?

2021. okt. 19. 23:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Engedélykérésekbe került ezelőtt, viszont a mostani messenger verzióban van olyan lehetőség, hogy ő válassza ki, hova menjen. AZ is benne van, hogy egyáltalán ne kapja meg idegenekét.
2021. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!