Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy régi tiktok fiókom...

Van egy régi tiktok fiókom amin van egy videó amit nem tudok leszedni valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nem tudom se az emailt se a jelszót és van rajta egy gyerekkori videó ami borzasztóan kínos és nem tudom törölni mert nincs meg semmi amivel betudnák lépni.Írtam a tiktoknak de nincs valami más opció amivel törölhetném?

2021. okt. 19. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs. Megfelelő azonosító adatok hiányában nem tudod igazolni, hogy tiéd a fiók. Más tartalmát pedig így bemondásra nem fogja egy szolgáltató sem törölni.

Akkor is kínos volt, amikor felraktad, csak gyerekként nem veszed észre hogy mennyi kínos dolgot csinálsz a neten. Ezzel vagy megtanulsz együtt élni, vagy az ilyen esetekből tanulsz, hogy legközelebb mit ne csinálj. Ha most van TikTok fiókod és arra tartalmat gyártasz, hidd el, az is ugyanolyan kínos most is. De erre majd csak később fogsz rájönni, és az esetből tanulva ennek a belépési adatait ne felejtsd el.

2021. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom csak sajnos most került elő.Egy 5 éves hülye videó amin csak tátogok de mindent kihasználnak az emberek amivel beléd tudnak kötni
2021. okt. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!