Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook letöltött adatok...

A facebook letöltött adatok között megtalálhatóak a törölt üzenetek? Hogyan férhetek hozzá a törölt üzenetekhez?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, egy sok éves házasság múlhat rajta. Nem kioktatást kérek a bizalmi dolgokkal kapcsolatban, hanem a kérdésre koncentrálj kérlek. Számos oldalt elolvastam, ahol ezt javasolják, viszont a törölt beszélgetés ott nem látható. Nem vagyok számtech zseni, szóval tényleg ne kioktassatok kérlek, hanem segíteni.

2021. okt. 20. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
A letöltött adatok között sem találod meg a törölt üzeneteket. Azok elvesztek akkor, amikor törölted őket - nem archiválva lettek, nem kukába kerültek - megsemmisültek.
2021. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kérdező95 ***** válasza:
60%

Feljelented valamilyen indokkal a facebookot amiben bizonyítékként be kell mutatniuk az általad már törölt üzenetet


Írhatsz akár a facebook supportnak is de ilyenben nem segítenek szerintem


Akik feltörték a facebook adatbázisát és adatokat szivárogtattak felveszed a kapcsolatot velük


Más megoldást nem tudok

2021. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam infot gyűjteni neten, és látok néhány külföldi fórumon olyan applikációt androidra, valamint iOS-ra, amivel elvileg vissza lehet állítani.. Szerintetek azok működhetnek?
2021. okt. 20. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, inkább ne veszélyeztesd az adataidat ilyen appokkal. :(

Archivált üzeneteket vissza lehet állítani. Elvileg a letöltött adatokból is kiszedhetőek, ha nem túl régi üzenetekről van szó. De nincs olyan app, ami hozzáférne a facebook szervereihez, és az ott tárolt még nem törölt adatok között keresgéljen-kutasson-matasson. Az átverés, arra jó, hogy a "kétségbeesett áldozatok" egyéb, telefonon tárolt adataihoz hozzáférjenek.

Lásd: [link] vagy akár [link]

2021. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen esélytelen, hogy megtudjam annak az üzenetnek a tartalmát? :(
2021. okt. 20. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már nincs ott a letöltött adatok között, akkor annyi. (ha csak a másik félnél lévőt nem kéred el, ha neki még megvan)
2021. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy olyan üzenetről van szó mellesleg, amely bizonyító értékű lehet egy valóper során. Írtam egy hibajelentést a Facebook alkalmazásban, melyben tájékoztattam őket, hogy egy rágalmazási vád ellen bizonyító értékű az ominózus üzenetváltás. Szerintetek van rá esély, hogy elküldik a beszélgetésemet?
2021. okt. 22. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. esélytelen.
2021. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyt látok rá én sem. Az ő szemükben ez csak 'kis' emberek apró gondja... :(
2021. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát a másik fél ha még nem törölte akkor lehet ő még le tudja tölteni,más megoldást én sem látok,itt nem tudok archívumról ami tárolja egy ideig az üziket, itt azonnali és visszavonhatatlan a törlés ugye ezért is kérdezi meg a rendszer mielőtt törlöd az üzeneteket hogy biztosan törlöd. Sajnálom.
2021. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!