Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Át lehet valahogy állítani a...

Át lehet valahogy állítani a régiót, hogy pl kifejezetten amerikai oldalakat is tudjak látogatni, amiket idehaza nem enged?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy szeretnék amerikai online tv oldalakon nézni dolgokat, mert csomó tök jó csak ott látható műsort streamelnek ezeken az oldalakon, de mivel magyar régióban vagyunk, azt írja ki, hogy "Az oldal ebben a régióban nem elérhető".

Az lenne a kérdésem: Be lehet valahogy állítani, hogy úgy érzékelje, hogy én az ameriaki (USA) régióban vagyok, vagy ezt hely meghatározó/műhold, vagy mittom én mi érzékeli, hogy én hol vagyok és így jártam?


Előre is köszi a válaszokat.



2021. okt. 23. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges. Leírom válaszban, hogyan.
Nem lehetséges.
7 szavazat
 1/10 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
VPN vagy proxy.
2021. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
VPN-re kell előfizetned, aminek van szervere az USA-ban.
2021. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
VPN, amivel elrejtheted a régiót.
2021. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
NordVPN-t ajánlom😁
2021. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
VPN
2021. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ennek utána nézek. :)
2021. okt. 25. 11:08
 7/10 Pelenkásfiú ***** válasza:

Opera böngészőben ha elindítod a privát böngészést, akkor egy kattintással be tudod kapcsolni a VPN-t és kiválasztod Amerikát.

Ezt mutatta nekem utána egy oldalon: Ashburn, Virginia (US)

Viszont egy komolyabb TV-s oldal ezeket az IP-ket ismerheti és kitilthatja, valamint lassú is lehet.

De legalább ingyenes, nem igényel regisztrációt sem, tehát egy próbát megér. :D

2021. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi Pelenkásfiú. Kipróbálom.
2021. okt. 29. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:
A Your Freedomot próbáld ki. Nem ismert, kis szolgáltató, nem blokkolják sehonnan. Ingyenes demó elérhető modem sebességgel, hogy lásd, működik-e (a kínai nagy tűzfalon és elfogyott mobilneten is átmegy, előbbire lett tervezve, utóbbi mellékhatás). Ha csak mobilon akarod használni, a korlátlan csomag havi 2 euró, verhetetlen ajánlat. Asztali gépen picit drágább, de ott is abszolút megéri.
2021. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnézem.
2021. nov. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!