Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs internet, de a router...

Nincs internet, de a router jól működik, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A routert ellenőriztem, megfelelően van beüzemelve, próbálkoztam azóta újraindítással de nem vezetett eredményre.

Mi lehet a probléma?


Egyik készülék sem tudja befogni az internetet, sőt még a mobilinternet is kikapcsol a készülékekről időnként.


Ma reggel kezdődött a jelenség.



2021. okt. 31. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyik szolágltatónál vagy?

Mert a UPC/Vodafon-nál elég gyakori jelenség.

Jelentsd be a szolgáltatódnál. Hiába működik a routered,

ha nincs kapcsolat a szolgáltatóval.

2021. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod #műhold.

Műholdas neted van? Akkor bekavarhat, hogy a pénteki X1 erősségű napkitörés, ma hajnalban érte el a Földet, és bezavarhatott a műholdas kommunikációba a geomágneses vihar.

Bővebben lásd: [link]

2021. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Telekomnál vagyok.


Alapból már hónapok óta rossz az internet, viszont akkor a router volt az oka.


Naponta legalább 8x újraindítja magát a router és megáll olyankor minden.

Betelefonáltam már és azt mondták meghibásodott a router, ki kell cserélni, viszont ez saját költséges.

De nem ki fogom cserélni hanem váltok a Vodafonehoz novemberben mert szerintem meg itt más áll a háttérben, nem először adódik gondom a szolgáltatónál.


Ma még nem indította magát újra, helyette szimplán nincs internet. Vagy ha be is ugrik 1-2 percre akkor is olyan gyenge a jel, hogy semmit nem tölt be.

2021. okt. 31. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!