Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt egy blogírással foglalkoz...

Volt egy blogírással foglalkozó oldal, de nem találom és elfelejtettem a nevét abszolút... Előzményekben sem tudom visszakeresni valamiért. Egy pár ilyet tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

Az oldal úgy hirdette magát, hogy (ami az én figyelmemet megragadta) számítógépes játékokról is lehetett írni nekik.


Tulajdonképpen én régi játékokról tudnék írni, ha valaki tudna segíteni milyen oldalak foglalkoznak ilyennel nagyon felvidítana!

Köszönöm



2021. nov. 1. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gamestar
2021. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyenre gondoltam, hanem egy olyan blog oldalra, ami számos témával foglalkozik, a kertészettől a programozásig és említi a felsorolásban, hogy játékokról is lehet nekik írni kiteszik ők a blogoldalra a témához.
2021. nov. 1. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz saját blogot?
2021. nov. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
blog.hu-n indítasz egy saját blogot, ha érdekeseket írsz, kiteszik. blog.hu főoldalára, sőt akár index.hu blogketrecébe is. ha nem emelik ki, akkor is sokan megtalálhatják, Google is elég kiemelten kezeli a blog.hu blogokat, mert nagyon sok helyen hivatkoznak rájuk. ha meg érdekeseket írsz, akkor máshol is felfigyelhetnek a cikkeidre.
2021. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!