Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom, hogy én a saját...

Honnan tudom, hogy én a saját google drive-omban vagyok?

Figyelt kérdés

mik a belépési módok, hogy biztosan beléptem ?

előbb valami olyat írtam be google-keresésbe,h belépés a saját driveomba


csak én látom a mydrive-os dolgokat, meg akivel megosztom? mármint alapból ez ugye nem egy közös mappa lesz akkor,hanem egy saját, amibe azt pakolhatok, amit akarok, amíg van tárhely, ugye? esszét írok, ahhoz a részek szanaszét vannak ráhúzgálnám egy új mydrive-on belüli mappára a ,,drop here,, felirathoz ezeket a fájlokat.


amúgy szal kiírja, hogy mydrive, de szóval az tényleg egy saját ?


előre is köszönöm.



2021. nov. 3. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:
van már amúgy benne fájl; de akkor azt nem nyilvánosra rakom, ugye ? saját is van, az két fájl, amit még csatolt fájlban küldtem anno magamnak, ha jól emlékszem, és akkor oda bekerültek, meg is lepődtem akkor anno; mert én nem oda raktam, de szóval tetszett,hogy ott van, nem volt vele baj; ilyen állatkás aranyos képek azok.
2021. nov. 3. 21:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az a sajátod. Az email fiókodhoz kapcsolódik. Kb mintha a facebookra lépnél be, le van titkosítva, az a tiéd úgy ahogy van. Az látja esetleg aki még be tud lépni a google fiókodba (gmail). Meg ugye akikkel megosztod az adott dolgoz az láthatja mégy de az is csak az az egy egy fájlt vagy mappát.

De az egy teljesen privát tárhely, amihez csak neked van hozzáférésed. Ettől persze illegális dolgokat és atom titkot nem tárolnék rajata.

2021. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, azokat nem is fogok; köszönöm ! :)
2021. nov. 3. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*rajta


Örülök, hogy segíthettem, sok sikert az esszéhez.

2021. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
thx:)
2021. nov. 3. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, essünk neki...

A Saját meghajtón van minden - és csak olyan - dolog, amit te hoztál létre, te töltöttél fel.


"mik a belépési módok, hogy biztosan beléptem ?"

Ha beírtad a Google-fiókodhoz tartozó email-címet és jelszót, rákattintottál a belépésre, és eltűnt a bejelentkezési képernyő, bent vagy.


"előbb valami olyat írtam be google-keresésbe,h belépés a saját driveomba"

Nem kell írkálni. Elég annyi, hogy Drive. A bejelentkezésnél meg úgy tudsz a sajátodba belépni, hogy a saját azonosítóidat adod meg...


"mármint alapból ez ugye nem egy közös mappa lesz akkor,"

Ez nem egy mappa, ez egy "meghajtó". Azon belül megoszthatsz szóló fájlokat, és mappákat, az azokban (de csak azokban) lévő összes fájllal együtt.


"amúgy szal kiírja, hogy mydrive, de szóval az tényleg egy saját ?"

Ha csak huzigálod, mappa nélkülre, akkor igen, csak te látod. Én sem, Isti sem, Majka sem.


"de akkor azt nem nyilvánosra rakom, ugye ? "

Nyilvánosra, mint a YouTube-on, semmit nem állíthatsz.


"amit még csatolt fájlban küldtem anno magamnak, ha jól emlékszem, és akkor oda bekerültek"

A Gmail-ben van olyan gomb a mellékleteknél a letöltés mellett, amivel hozzá tudod adni őket a "Drájvodhoz".


"de szóval tetszett,hogy ott van, nem volt vele baj;"

Ha lesz vele bajod, a kuka (🗑️) ikonnal tudod a lomtárba helyezni, ahonnan lehet véglegesen törölni, de 30 (szerintem nem 60, hanem 30...) nap után ez automatikusan megtörténik.


"ilyen állatkás aranyos képek azok."

Jó neked, nekem sajnos nincs olyanom. :((


Szia!

2021. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!