Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom használni az...

Miért nem tudom használni az instát?

Figyelt kérdés

Adatok megerősítése az alkalmazásban

Erősítsd meg az adataidat az Instagram alkalmazással, hogy visszatérhess a fiókodba. Tud valaki segíteni?

Amikor bejelentkezem ezt írja ki az insta, meg csak kijelenkezni tudok semmi mást, az appban meg állandóan próbálja újra és újra betölteni az oldalt, és csak pislog az egész kijelző mikor akarok a profilomra menni vagy bármit csinálni az appban.



2021. nov. 4. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert xar. Nekem általában az első dolgom hogy új telefonról törlöm a fosbook xarjait.
2021. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Szia! Nekem is pontosan ez volt a gond , letöltöttem azt a régi verziót ,amit írt a válaszadó és úgy egyből megoldódott kérte a videós azonosítást utána beengedett . :)

2021. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! :) Sikerült valahára, bár egy kis időbe telt mire kérte a videós azonosítást, köszönöm. :)
2021. nov. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!