Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon Twitch Prime? Amazon...

Help me please kérdése:

Amazon Twitch Prime? Amazon Prime PMTS valójában mire szolgál?

Figyelt kérdés

Szerettem volna a Twitch Prime-ot aktíválni (free trial-t).

Eléggé gyökér vagyok, mert valamit sikerült elbarmolnom, hisz -1,10 USD-t levont az egyenlegemről AMAZON PRIME PMTS megjegyzéssel.


Nos valójában ez a AMAZON PRIME PMTS mit takar? Mi ez? Miért kellett automatikusan ezért fizetnem?


Még egy kis poén mellé, amivel felcsesztem magam az az, hogy annak ellenére, hogy aktíválódott a Prime-om nem tudom a lootokat se begyűjteni, pedig a trialomból maradt még 29 nap.


Ezt az üzit dobja fel, mikor az activate prime gaming-re kattintok:"Oh no! We can’t enable Prime Gaming on your account.

It looks like there was an error activating Prime Gaming.

Common issues include problems with the credit card used to sign up for Prime where the credit card may be invalid or declined. To manage your Prime membership including updating credit card info click here. For other common issues click here."


Ezt visszatudom valmilyen úton-módon térinteni? Mert hát feleslegesen fizettem, igaz kis mennyiségbe, önszántamon kivül.


Bocsi, egy kicsit Boomernek érzem magam, de ez számomra nagyon új dolog és nem értek hozzá.


Előre is köszönöm az értelmes és a segítő kommenteket! :)



#Amazon Prime Gaming #AMAZON PRIME PMTS
2021. nov. 6. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont ma vettem meg a Free Trial Amazon Prime-ot, nekem nem vont le semennyit. Szerintem ha nem próbáléma akkor hagyd a koszba azt a 300 Ft-ot, nem érdemes írogatni a cégnek hogy miért vonták le stb.(Mondjuk tényleg érdekes mivel az első hónapban ingyenes). Arról meg fogalmam sincs hogy miért nem tudod használni :( Jó fiókkal léptél be?

Mert van az Amazon.com, meg az Amazon.co.uk

Nem ugyanaz. Az egyik az Amerikai a másik a Angliai.

2021. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet az probléma, mikor jelzett az applikáció jóváhagyásra várva a tanzakciót ott lemondtam?
2021. nov. 6. 20:51
 3/5 A kérdező kommentje:
tanzakciót*
2021. nov. 6. 20:52
 4/5 A kérdező kommentje:
tranzakciót* bruh
2021. nov. 6. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha pl OTP applikáció jelzett hogy hagyd jóvá a tranzakciót és te nem tetted akkor jó hogy nincs előfizetés. Ha jól értettem. De akkor meg miért vont le 1 USD-t?

Érdekes... 🧐 Figyu szerintem az a legtisztább ha írsz az Amazon support-nak egy email-t, amiben leírod angolul hogy mi a pálya, biztos hogy segítenek.

Ennyit tudok javasolni

2021. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!