Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Konzol Neked elnevezésű...

A Konzol Neked elnevezésű webshopról biztonságos rendelni? (www.konzolneked.hu)

Figyelt kérdés
Most szeretnék rendelni, mert itt sok mindent megtalálok, amit máshol nem, de a közösségi, és egyéb oldalakról tájékozódva nem igazán tudok véleményt formálni. Valaki tud mondani valamit az üzletről?

2021. nov. 12. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy egyéni vállalkozó csinálja, sok esetben használt gépeket láttam, amit olvastam róla hogy kb újra gyártott cd tokban kaptak játékot (2-ő ilyen komment is van). Ha valami nem jó, akkor kevés az esélyed a reklamációra, de úgy összességében korrektnak tűnik a weboldal - aszf-et olvasd el.
2021. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
5-6 ezer forintokat tudod ki a tököm fizetne ki a használt játékokért egyesével. Havi 4-ből ott az ultimate gamepass enyni erővel
2021. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azon kevesek egyike vagyok, aki még 360-on tolja, szóval az ultimate számomra nem opció. Ez a shop meg olyan címeket kínál, amiket régóta keresek, viszont a marketplacen régóta nem elérhetőek, illetve fenn se voltak rajta. Amúgy kb 30K értékben válogattam, amiért azért nem mindegy mit kapok.
2021. nov. 12. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is korrekntek látszik az oldal, de kis/egyéni vállalkozók tudnak simlisek lenni, így én inkább csak játékot vennék onnan. Tartanék tőle, hogy gépből valami mókoltat kapnék.


Szvsz. ejts meg egy kis összegű próbavásárlást, kiderül, hogy valami poháralátétnek használt karcos lemezt kapsz-e vagy jó állapotú használt játékot. Ha az rendben van, akkor mehet a többi.

2021. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Úgy látom nem érkezik olyantól válasz, akinek tapasztalata is van, nem akarok tovább várni, úgyhogy rendeltem három olcsó lemezt, és néhány kérdést is feltettem. Mindenre korrekt választ kaptam. Elvileg 2-3 hét, mire megszerzik, amit kértem. Az email esztétikus, és jól megfogalmazott. Remélhetőleg az árura is ugyanígy odafigyelnek.
2021. nov. 13. 22:02
 6/10 anonim válasza:
nah mi lett a tapasztalat? engem is vonz az oldal, sok jó cím van náluk, mit kaptál mi volt? :)
2022. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Minden rendben volt.


-A szállítás a megbeszéltek szerint pontosan történt.

-Az emailben feltett kérdéseimre gyors, és korrekt választ adtak.

-A lemezek szépek, tiszták, karcmentesek. Szép a tok, a borító, és a játék mellé adott kiskönyv is rendben. Persze látszik, hogy használt, de a lemezek teljesen rendben vannak. Lehet, hogy amelyik olyan, azt felpolírozzák, vagy azt mondják rá, hogy "kösz nem."


Szóval összességében nincs okom a panaszra, egy dolog nem tetszik, hogy felmatricázták a bolt nevével a lemezeket, aztán nem igazán lehet leszedni. :)

2022. ápr. 4. 12:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a lemezt, a tokot. Rosszul írtam. Nehogy megijedjen valaki. :)
2022. ápr. 4. 12:22
 9/10 anonim válasza:
király, köszi a visszajelzést, 6-os voltam
2022. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta nem rég én is rendeltem onnan 3 játékot. 1 új PS3 játék, azzal nem volt gond, csak külső raktárból 2 hétbe telt, mire megjött. Egy X360 iáték (PGR4), nem rossz állapotú. Egy másik X360 játék (Split/Second), amivel kapcsolatban felhívtak, hogy jó-e brító nélkül, vagy várok tovább pár nappal egy borítósra. Orosz feliratos borítóval jött, ezt leszámítva nem volt vele gond.
2022. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!