Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátlan mobilinternet nem...

BigKenny kérdése:

Korlátlan mobilinternet nem horribilis áron?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem olyan mobil tarifa csomagot, amely korlátlan mobilinternetet és kB. 100-200 perc lebeszélhetőséggel rendelkezik (remélhetőleg) 10.000ft alatti áron.

#korlátlan mobilnet #Olcsó tarifa #Olcsó mobilnet #Korlátlan tarifa #Korlátlantarifaolcsón
2021. nov. 19. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
DigiMobil Plusz, 15 GB net és ha elfogy lassítják, nem megszűnik, így kvázi korlátlan, 200 lebeszélhető perc, 1000 Ft ha van vezetékes Digi szolgáltatásod, 1500 Ft ha nincs, nincs hűségidő. A legjobb ár-érték arányban, nekem is ez van. Nagyobb fővárosi épületekben, mint pl az Allee, Etele Pláza, nincs térerő, de ott van wifi, így a VoWiFi-n keresztül elérhető maradsz, ha a telefonod tudja ezt.
2021. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szemezgettem ezzel az ajánlattal, de sajnos nekem teljesen korlátlan internet kellene, mint a kollégiumban, mint otthon. Köszönöm a válaszod.
2021. nov. 19. 10:50
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
#1 15gb nem elég semmiféle médiafogyasztásra, a lassítás után meg emailezésen, chaten kívül teljesen használhatatlan lesz bármire. A kérdező gondolom azért keres korlátlan netet mert használni is akarja.
2021. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
#3 buszon YouTubeozással se mentem 10 GB fölé eddig, pedig van az kb 1 óra minden munkanap. Nyilván a koliban nem ezzel fog játékokat letölteni a laptopra/xboxra, de azt a többiével se fog mert nem hoznak akkora sebességet, hogy értelmezhető időn belül leszedje az 50 GB-os játékot. Na meg azt már lehet, hogy a hálózat veszélyeztetésének tekintik és letiltják az előfizetésed.
2021. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megkérek mindenkit, hogy ne egymást csipkedjétek, hanem ha ismertek olyan szolgáltatást, ami korlátlan internettel és egy kevés lebeszélhetőséggel rendelkezik elfogadható áron azt írjátok le. Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát.
2021. nov. 19. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Flotta: [link]
2021. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4 én pl telenor hipernettel a 100 gigás forza 5 öt szedtem le ~4 óra alatt tegnap. Már nem 2010 van, nem csak szüttyögésre elég a mobilnet sebessége.
2021. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá max.?
2021. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2021. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, végül találtam egy csomagot (flotta) ami ár arányban nagyon jó korlátlan internettel.

További szép napot mindenkinek és köszönöm a segítséget!

2021. nov. 27. 10:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!