Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a Chrome-ot?

Figyelt kérdés

Be voltam jelentkezve gmailen, majd olyan oldalra léptem be, ahol google fiókkal tudtam bejelentkezni. Nem a gmaileset választottam, hanem egy másik fiókot, és így ugye egyszerre voltam bent. Ez megkavarta a chromoe-ot, ls a tálcán kettő ikon jelent meg. Hiába léptem ki az egyikből, a rendes (amit kitűztem a tálcára), azon egy fejkép jelent meg, hogy be vagyok jelentkezve egy fiókba. Ezt az oldal jobb tetején az "ön" fülben kitöröltem, hogy visszaálljon az eredeti, de csak rosszabb lett. Akárhányszor megnyitom a Chrome-t, a kitűzött mellett egy újat hoz be, amin nincs meg az eredeti dolgai: pl. jelszavak, könyvjelzők, e-mail címek, bővítmények.... semmi...

Az lenne a kérdésem, hogy lehet ezt visszaállítani? Hogy ne új ablakként nyissa meg a chromeot, és ne vendég 1-ként jelenjek meg, hanem ugyanúgy tudjam használni, mint előtte?

Segítsetek, légyszi :(



2021. dec. 1. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lépj be azzal a Google-fiókkal, és rögzítsd a tálcán. Ha szükséges, kezeld itt: chrome://settings/manageProfile
2021. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Általánosságban fiók nélkül szoktam használni, csak most bent voltam gmailben, mert levelet írtam. A másik fiókba azért kellett belépnem, mert azon a néven voltak dolgok az új lapon. Azt hittem nem lesz baj, de sehogysem tudok visszaállítani...
2021. dec. 1. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Tipp: másik gépen próbálj belépni. Hátha betölti.
2021. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Beállítások - Speciális - Visszaállítás és megtisztítás - Beállítások visszaállítása alapértelmezettre - A beállítások visszaállítása


Így olyan lesz mintha sosem használtad volna. Azért ha vannak könyvjelzők, azokat előtte érdemes lementeni.

2021. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem lehet visszaállítani a korábbi verzióra, csak úgy ha minden eltűnik?


:(


Köszönöm azért a válaszokat!

2021. dec. 2. 09:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát elvileg valahogy biztos vissza lehet. Csak ezt így nem tudom. Szerintem egyszerűbb mindent eltüntetni :)
2021. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De nem tölti be a jelszavakat sem gondolom, ha a könyvjelző eltűnt. Vagy az látszik a beállításoknál,
2021. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Minden korábbi előzmény eltűnt. Olyan, mintha most léptem volna be először a Chromeba
2021. dec. 2. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy másik gépen próbálnám...
2021. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ha egy másik gépen próbálom, akkor ugyanott tartok, mint most : azon nincsenek ott azok a könyvjelzők, előzmények, lementett jelszavak, mint ezen...
2021. dec. 3. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!