Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fizetési sikertelenség az...

Fizetési sikertelenség az IttOtt TV webes felületén, más is járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket sikerült kiderítenem a banktól: amiatt, hogy az IttOtt TV fizetési felületén még mindig nincs telekód beírásra lehetőség, a bank sikertelen fizetést jelez, többszöri próbálkozásra is.

Sőt, az appban sem jelenik meg a jóváhagyandó tranzakciók között, mindkét variációval próbáltam.


Más is járt már hasonlóan az IttOtt TV-nél, vagy egyéb hasonló helyen?



2021. dec. 13. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán egy legális oldal? Mert már vagy 2 éve kötelező minden EU-s oldalon az erős ügyfélhitelesítés használata, minden legális oldal használja is. Biztos egy fizetési oldalon adod meg a kártyaadataid, nem egy kamu adathalász oldalon? Csak megbízható fizetési szolgáltatónál szabad megadni, azok mind támogatják. Ha máshol adtad meg, azonnal tiltasd a kártyát, a saját érdekedben, mielőtt leemelnek róla egy nagyobb összeget.
2021. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Az "IttOtt TV" ügyfélszolgálatánál érdeklődj első sorban.
2021. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, legális! Egy ismerősömről tudok aki már régebb óta előfizetője az oldalnak.

Sőt, a bankom is jelezte illetve én is látom, hogy nem vontak le semmit. De még egyszer, biztosan tudom hogy megbízható, nem kell letiltani a kártyámat.

Amúgy csak 2021-ben lett kötelező a Telekóddal hitelesítés. És pont emiatt nem is tudna már senki semmit kezdeni telekód nélkül csak a kártyaadatokkal, pont ezért vezették be. :D A bankomnál is azt mondták hogy még mindig van pár olyan oldal ahol ezzel valamiért elmaradtak, ma jeleztem az IttOttnak, hát kíváncsi vagyok hogy csinálnak-e majd valamit.

Köszi az eddigi válaszokat, ha esetleg valaki konkrétan az OTP-nél járt volna ugyanígy mint én, az nagyon érdekelne.

2021. dec. 13. 13:07
 4/13 anonim ***** válasza:

#1: legális, EuroCable Magyarország Kft üzemelteti, aki a MinDig TV -t is.

(A nem legális legtöbb konkurenciát, elmúlt pár évben feldarálták, hogy teret nyerjenek.)


Kérdező: Sajnos tele kódos mód nem megy, bankod appjában kell jóváhagyni a tranzakciót.

De figyelj, mert most lehet több is várakozik ott, előbb töröld - utasítsd vissza, és utána újra indítsd, és bank app -ja legyen nyitva a telefonodon, hogy jóvá tud hagyni.

2021. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4-es, ez nagyon jó amit írtál, csak nekem meg valamiért meg sem jelent a jóváhagyandó tranzakciók között, pedig az OTP-s helpdesknél is ugyanezt javasolták. :( Teljesen üres a lista. :(

Te OTP-s vagy egyébként? Kíváncsi lennék, hogy talán a jövőre kivezetendő Smartbank miatt nem működne-e ott ez az opció, hogy ezáltal az új OTP-s appra így vegyenek rá? Remélem, valakinek lesz ezzel tapasztalata. Ja, az új app már fizetős, gondoltam azért is várnék először tapasztalatokat hogy tényleg ez lehet-e a gond forrása. :)

2021. dec. 13. 13:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Illetve már mindegyik tranzakció sikertelennek lett feltüntetve, és elég hülyén oldották meg: a webes fizetési felületen átirányít a saját bankoméhoz és onnan vissza, de ez csak pár másodperc: azalatt néztem az appban a jóváhagyandó tranzakciókat és nem mutatott semmit, majd pár másodperccel később a webböngészőben már szólt is hogy sikertelen a fizetés...pár másodpercet hagy csak rá és nem engedi annyi idő alatt sehol sem jóváhagyni, elég hülyén csinálták meg. :/
2021. dec. 13. 13:24
 7/13 HakapiszikMatyi ***** válasza:
De most tényleg. Miért nem hívod fel az ügyfélszolgálatot? Ha fizetni akarsz, abban tuti segítenek! :)
2021. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7es, a 3. hozzászólásnál írtam hogy már jeleztem nekik, azt mondták hogy majd visszahívnak ha kiderítettek valamit.
2021. dec. 13. 13:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is abban reménykedem hogy talán kelleni fog nekik az én pénzem is. :D
2021. dec. 13. 13:33
 10/13 anonim ***** válasza:

#5

"az új OTP-s appra így vegyenek rá? Remélem, valakinek lesz ezzel tapasztalata. Ja, az új app már fizetős, gondoltam azért is várnék először tapasztalatokat hogy tényleg ez lehet-e a gond forrása."


Öhm... hogy mi?

A régebbi smart bank-ot kivezetik (lekapcsolják). Elvileg lassan az összes funkciót átemelik az újba. Gondolom teljesen refaktorálták a kódját. A régiben nincs push üzenet, szóval ott várhatsz rá, nem fog jönni, csak az új esetében. Az új pedig nem fizetős az tuti... :)

2021. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!