Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja a fiókbejelentkezésn...

Pár napja a fiókbejelentkezésnél (xp) kiírja, hogy van egy olvasatlan üzenetem, de az Outlok Expressz szerint nincs. Milyen levelező progi van még xp alatt, amit kijelezhet a rendszer?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bejelentekezett msn-re akkor az. Katt rá a "fiókbejelentkezésnél" (üdvözlőképernyőnél) az olvasatlan üzenet-re, és kikell irnia hogy milyen cimen. Ha megismered ez ki cime, kérd meg hogy olvassa el mert téged zavar (ez akkor ha MSN -bejelntkezést hajtott végre vki a te gépeteken) ha viszont a TE cimedet jelzi amelyet az Outlook Express-en át használsz akkor nincs ötletem! Szerintem MSN levél lesz!
2007. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz be MSN-re :) Ez a titka... Amíg az nem frissül, addig nem fog eltűnni onnan. Amúgy kikapcsolható, az MSNben (Beállítások résznél), hogy ne írja ki.
2007. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
MSN üzenet, velem is mindig így van. Jelentkezz be MSN-be, katt a 'Beérkezett e-mail ünetek megtekintése'-re (egy kis boríték), olvasd el, és nem fogja kiírni. Régen én is sokat xarakodtam, hogy mi lehet az...
2008. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!