Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha egy ismerősöm...

Facebookon ha egy ismerősöm sosem látszik Messengeren az miért van?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm időnként ott van elérhetőként a Messengerben, de egy ismerőst sosem láttam még, h fenn lenne vagy elérhető lenne. Ez miért lehet?

2021. dec. 19. 14:37
 1/7 anonim válasza:
Ki lehet kapcsolni az elérhető állapotot külön fb-n és messengeren. Így őt se lehet elérhetőnek látni és ő se látja hogy mások elérhetőek e éppen, vagy hogy mikor voltak utoljára
2021. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért furcsa, mert nagyon aktív a közösségi oldalon az illető, mégsem érem el sosem a messengeren.. Mintha sosem lenne fenn.
2021. dec. 19. 15:24
 3/7 anonim válasza:
Az is lehet hogy téged az olvasatlan üzenetekbe tett messengeren és olyankor nem kapja meg egyik üzeneted sem. Másra nem tudok gondolni
2021. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes. Minden ismerős látszik, ha elérhető, csak egy nem. Viszont több ismerősöm is látja saját Messengerében, H elérhető. Csak én nem látom.
2021. dec. 21. 18:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Már ezt az egyet
2021. dec. 21. 18:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg letiltotta az illető, hogy én láthassam. Másik ismerősöm azt mondta, hogy ő látja, és elérhető mindig. Én sosem látom az elérhető emberek között, de másnak elérhető. Valószínűleg letiltotta, hogy lássam őt.
2021. dec. 25. 15:10
 7/7 anonim válasza:
Én azt szoktam kiválasztani ki láthat, igy igen, a többség nem lát
2022. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!