Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » AliExpress disput-al visszakap...

AliExpress disput-al visszakaptam a teljes vételárat, jogosan követelőzik az eladó, mit tud csinálni, ha nem fizetek?

Figyelt kérdés
Neca akciofigurát rendeltem, ami vállalhatatlan gagyi, utánzat, nyitottam egy vitát, ali kérdezte, megtartom, vagy visszaküldöm, mivel a posta drágább mint a cucc, nem akartam visszaküldeni, így is a teljes árat visszakaptam. Mit tud csinálni az eladó? Írja, hogy mekkora kár érte...

2021. dec. 22. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor kovetelozik, vagy annyit ir, hogy mekkora kar erte?
2021. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindkettő, 30 dollár volt a figura, 15-öt akar tőlem.

Először azt írta, ad egy címet, a postát állja, amiben benne lettem volna, de most pénzt követel, mit tud csinálni?

Írtam neki, hogy amit küldött, miért árulja Neca cuccként, felbontva, utánzat, gyüjteménybe értéktelen szemét

2021. dec. 22. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit, ha az Aliexpress a javadra dontott, akkor az elado nem tud csinalni semmit.
2021. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy komolytalan amit írok, de a kínai maffiát nem küldi rám? Tudja a címem
2021. dec. 22. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
lol
2021. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jól van na...

Az egészben az a vicces, hogy amikor kért 15 dollárt, írtam neki hogy nekem nyolcat megér. Vagy írja le a címet ahova elküldhetem. Persze úgy hogy a szállítást ő fizeti. Eladom vagy jó lesz a gyereknek játszani, erre megint 15 dollárt kért.

2021. dec. 22. 18:18
 7/8 A kérdező kommentje:

"Vagy írja le a címet ahova elküldhetem. Persze úgy hogy a szállítást ő fizeti."


Ezt utólag szúrtam be, enélkül több értelme van.


A lényeg nem vagyok tolvaj. Szerettem volna kompenzálni, tovább követelőzött, így nem kap semmit

2021. dec. 22. 18:25
 8/8 A kérdező kommentje:

Más...

Androidról másnak is furcsa a szövegszerkesztő?

2021. dec. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!