Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Focimeccseket online,hogy...

Focimeccseket online,hogy kell streamelni?

Figyelt kérdés
Meg egyáltalán milyen az a streamelés? Jobb mintha megnyitok egy linket ahol tudom nézni a meccset,pl angol focit? Igaz sokszor akadozik.

2021. dec. 26. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha streamelsz, akkor te közvetíted. Van valamilyen forrásod és azt továbbítod a neten (illegálisan, szerzői jogokat sértve, ernyő engedély nélkül [ha ez egyáltalán számít a neten]).

Amikor mások linkjére kapcsolódsz és ott nézed a tévés közvetítést, akkor is egy valaki által közvetített streamet látsz (csak ezt van ahol "online"-nak hívják).

A kettő ugyanaz, nem jobb vagy rosszabb. Csak a cél és forrás különbözik (te szórod vagy mások neked).

2021. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm,és tudsz esetleg ilyen oldalt ami megbízható és viszonylag zavartalanul lehet nézni? Mert interneten nem olyan rossz végülis.
2021. dec. 26. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok angol bajnoki meccset a hazai sportcsatornák is közvetítenek. Előfizetsz a Mindig TV Premiumra, és helyből van 6+1 sportcsatornád. (Sport1, Sport2, Spíler1-2, Arena 4, M4 Sport, M4 Sport+) Az angol első osztályt valamelyik Spíler szokta közvetíteni, a másodosztályt meg az Arena 4. Lehet interneten is nézni, hiszen ingyen jár hozzá a Mindig TV GO szolgáltatás, amivel a csatornák többségét streamen is tudod nézni. (Sőt, vannak olyan csatornák, amiket meg csak ott lehet nézni.) Én is így szoktam. A Spíler 1-en épp most megy a Newcastle-MU meccs. ;) A Spíler 2-n meg spanyol bajnokit adnak. Az Arena 4-en nem rég lett vége egy másodosztályú angol meccsnek. De nem ecsetelem, mert még a végén azt hiszik, hogy Mindig TV-ügynök vagyok. ;)

Az igaz, hogy így is sok meccs van, amit nem lehet élőben nézni. Én ezt úgy kerültem meg, hogy Bet365-re (igen, az a sokat üldözött külföldi online fogadóiroda) befizettem 3000 forintot, és ameddig van az egyenlegeden pénz (ha soha nem fogadsz, évekig ott lesz az a 3000 ft), és ott nézem az élő közvetítéseket. Igaz, a minőség azért nem egy fullHD, de legalább látom. (Főleg, hogy Firefoxban a "kép a képben" módban le lehet csatolni a weboldalról a stream képét, és ár is lehet méretezni. Igaz, a minősége nem lesz ettől jobb.)

2021. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!