Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7-en miért nem működik...

Windows 7-en miért nem működik az update szerver meg Avastnál se?

Figyelt kérdés
Elkezdtem feltenni, 5 éve, de még 2 éve egy másik gépen is működött mindkettő. Most meg se az Avast szerver nem válaszol, se a Windowst nem tudom regisztrálni, se a win update szerver.
2021. dec. 27. 12:16
 1/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:
66%
Megszűnt minden Windows támogatás a Win 7-re 2020 Január akárhányadikán...:( Nem fejleszt semmilyen szoftvergyártó, vagy szerver üzemeltető erre a rendszerre, sajnos ez van. :(
2021. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem jelent semmit, XP-n megy mindkettő.
2021. dec. 27. 12:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát 2020 januárjáig le kéne töltenie a frissítéseket.
2021. dec. 27. 12:30
 4/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:
78%
XP-nél már régebben megszűnt a támogatás, így csodálkoznék, ha működne az "Update". Ez akkor lehet, ha egy iszonyat-régi verzió volt az adott gépen. Win 7 esetében valószínűleg a legfrisdsebbek voltak, ahogy írtad is: "2 éve...". Sajnálom, mert én is nagyon szerettem a 7-est.
2021. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Mindenhol átálltak sha1-ről sha2-re (ez a win7 utolsó hónapjaiban történt) ezért nem megy. Ezt a 3db frissítést kézzel kell feltenni: [link] Utána már frissülni fog gyorsan.
2021. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: kösz, olvastam én is ilyet, hogy új szerver él. Microsoft honlapjáról tudod ezt a filet linkelni? Nyilván senki nem tölt le semmi 3rd party dolgot, ami nem a microsoft honlapjáról letölthető.
2021. dec. 27. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

6: a linkben ott a link az ms-hez.. :)

A vastagon szedett 3db kell.

2021. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!