Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren zaklatásnak...

Messengeren zaklatásnak számítana, ha az illetőnek a múlt héten küldtem egy kedves üzenetet, de nem kaptam választ, és ezen a héten is szeretnék neki írni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 1x írsz miután nem válaszoltak több nap után az nem zaklatás.


De én nem írnék.

2021. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor is csak egy üzenetet küldtem.

Most is csak egyet írnék.

Az újév alkalmából.

2021. dec. 31. 14:39
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2021. dec. 31. 14:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor számít valami zaklatásnak, ha az illető egyértelműen megkér, hogy ne írj neki többet, vagy közli hogy semmilyen formában ne keresd és ennek ellenére azt teszed. Véleményem szerint a nem válaszolás utáni írás nem zaklatás.

Ettől függetlenül (mivel belefáradtam az egyoldalú kapcsolatokba) lehet én se írnék neki többet.

2021. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is kezdem feladni, pedig egy kedves üzenetet küldtem és feltettem egy teljesen normális kérdést.

Nem értem, miért nem lehet válaszolni akármit is.

Még ha később is.

2021. dec. 31. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz a másik fejével gondolkodni, hogy miért nem válaszolt. Egy ideig megpróbálom azt elképzelni, hogy pl. "a másik fél elutazott", "olyan élethelyzetben van hogy nem tud válaszolni" stb, de ezek elég nehezen képzelhetőek el.
2021. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, nehéz elképzelni mi is történhetett.

Főleg úgy, hogy a másik féllel jó viszonyban voltunk és semmivel sem bántottam meg, nem vesztünk össze.

2021. dec. 31. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen egyszerű képlet. Nem válaszolt, hát hagyd a pébe békén.

Minden további írás csak az ingerültséget növeli. Ne legyél már nyúlós ragacs.

2021. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Még egyet írok neki, újév alkalmából aztán befejezem.

Úgy gondolom, azért nem írt, mert akkor nem volt ideje, aztán pedig már nem volt értelme az üzenetemre válaszolni.

2021. dec. 31. 15:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy gondolom, azért nem írt, mert akkor nem volt ideje, aztán pedig már nem volt értelme az üzenetemre válaszolni."


Erre van esély, ha nagyon elfoglalt, viszont ha tetszenél neki akkor is írt volna.

2021. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!