Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek ha aliexpress nem...

Mit tehetek ha aliexpress nem ad refundot mert „megjött a csomag“ de nem jött meg és semmiféle értesítést se kaptam? Mit tehetek-semmit?

Figyelt kérdés

Nem jött meg egy csomag, refundot kértem, és visszalöktek-invalid mert a csomag szerinbtük megjött, és csak érte kéne mennem a postára.

De a helyzet az hogy én semmiféle értesítést se kaptam, így nem tudok érte menni se sőt még utánanézetni se, mert mégis mi alapján nézetnék utána?


Na ilyenkor mit tehetek? kereszt a pénzre?



Purchase Protection is running out, but package is still in transit


Invalid refund request


The tracking information shows that the package has arrived at your local post office and waited for your collection. We warmly suggest that you can contact the shipping company Customer Care Center and you will get this package as soon as possible. If the package not in good condition/ goods shortage, you are suggested go to 'Dispute Detail' --


2022. jan. 10. 08:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Megis mit csinaljanak, ha megerkezett a postara a csomag?

Menj be es vedd at.

2022. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Aliexpressnek semmi köze hozzá, hogy téged kiértesít-e a Magyar Posta.
2022. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

mit tehetnél? vársz.

A posta lassan vámoltat. Időnként a postán érdeklődsz (valami azonosító alapján) hogy megérkezett-e már. Lehet ők meg rád várnak hogy befizesd a vámot és kivihessék...

2022. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

" Időnként a postán érdeklődsz (valami azonosító alapján)"


NA EZ AZ!!! és hol az azonosító???

mert az az értesítésben lenne amit uygebár nem kaptam meg!

2022. jan. 10. 09:18
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ők is ugyanúgy látják a nyomkövetést, ahogy te, ami mutatja, hogy a magyar postánál kézbesítésre vár a csomagod. Vedd fel a kapcsolatot a postával.
2022. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Menj be es vedd at."


És mi alapján vegyem át? Azonosítóm van? NIncs.

Én tehetek róla hogy nincs? nem.


Akkor?

2022. jan. 10. 09:18
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha az ali látja, akkor neked is látnod kell a kapott tracking number alapján.
2022. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már azonosítód? Aliexpressen ahol panaszkodni tudsz, pont ugyanott írja a trcaking numbert.
2022. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

"És mi alapján vegyem át? Azonosítóm van? NIncs.

Én tehetek róla hogy nincs? nem."


Neved, cimed van? Vagy az sincs? Hajlektalan senki vagy? Hova kerted a csomagot?

2022. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Biztos összeesküvés hívő, ezért hamis nevet, hamis emailt és hamis címet adott meg... ;)
2022. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!