Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger videóchat mennyit...

Messenger videóchat mennyit GB-t mobil netet fogyaszt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván a közvetített kép minőségétől és a hívás hosszától függ. A legegyszerűbb, ha megnézed mennyi mobilneted van, videóchatelsz próbaképp 1 percet aztán meglátod.

Sőt, a legtöbb telefonból ki lehet túrni a wifin fogyasztott net mennyiségét is, szóval akár úgy is megnézheted és akkor nem fogy majd a mobilneted a próba közben.

2022. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
közbe megtaláltam a neten hogy messneger videóchat, 7MB fogyaszt, percenkét átlagosan.
2022. jan. 10. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy videó, édeskevés. Én 480p-es felbontás mellett heti átlagban 3 órát videochatelve 4,23GB internetet használtam. Két kamerám van, de úgy a legoptimálisabb számomra, ha a 480p-est használom, mivel ez a kamera flexibilisebb, könnyebben mozgatható. Van egy full HD-s kamerám is, kipróbáltam ezt is, ezzel 11GB fogyott, annak ellenére, hogy a felbontás mindössze kétszerese az előbbinek. Sokszor volt, online oktatás alatt(szerencsére visszatértünk előbe, személy szerint jobban szeretem, annak ellenére, hogy már egyetem), hogy havi 100-200GB internetem fogyott Google meet használatával. Én a gépes verzióról írtam, telefonról nem videochatelek, max hanghívás.
2022. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hetente átlagosan 3 órát videochatelek, a 4,23GB és a 11GB a havi összesítés, nem pedig a heti.
2022. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha a mobil netemet megosztom a gépen, és így gépen videóchatelek, úgy mennyit fogyaszt?
2022. jan. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!