Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internetszolgáltatóval...

Melyik internetszolgáltatóval járnék jobban?

Figyelt kérdés

Két fő opció van az egyik a Vodafone 500 mbpsel koaxon a másik a Telekom DSL vonalon 30 mbps-el. Megmondom őszintén eddig csak Telekomos voltam egy másik városban, ahol szintén koax hálózat volt. Azzal nem volt semmi bajom, de kicsit félek a Vodafonetól sok rosszat hallottam róluk stabilitás terén.

Szerintetek melyikkel járnék jobban?



2022. jan. 19. 10:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
Ez kérdés komoly?
2022. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A Telekom az egész országban húzza ki az optikáját, ahol eddig csak coax hálózatuk volt, hozzátok még nem értek el? Érdemes lenne érdeklődni, hogy fognak-e fejleszteni nálatok.
2022. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
30 mb elég kevés, de a telekom többet költ fejlesztésre mint a voda.
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elvileg 2023-ra ígérnek optikát, pedig Balatonfüred nem is egy világvégén lévő tanya, de addig nem tudom eldönteni mit érdemes kötni. Alapvetően ha egy Netflix elmegy rajta az már nekem bőven jó. Erre elég lehet a 30 mbps?
2022. jan. 19. 12:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég. Ha 2023-ra ígér optikát a Telekom, akkor köthetsz éves szerződést a vodával, addigra pont le fog telni és majd meglátod maradsz-e náluk. 30-as net a mai világban vicc kategória, ne fizess rá elő.
2022. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 19. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Szóval lehet választani a kaki és a trágya között. Ha tényleg csak ez a kettő van, akkor Vodafone. Füreden a UPC hálózatát vették át, az ott egész stabil volt (bár én 15 éve dolgoztam a UPC-nél).

A Telekom a legnagyobb trágya szolgáltató, velük nem érdemes szóba állni, ráadásul 30Mbit a mai világban lófüttyre sem elég.


Ha viszont van Digi ahol laksz, akkor egyértelműen Digi!

2022. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz ekkora marhaságot kérdezni ? Dönteni a garantáltan hulladék és a néha nem tökéletes között.


Akkor legyen a néha nem tökéletes Voda.

2022. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Csak Digit ne...

A legrosszabb döntés volt hozzájuk menni.

Ha kell, ha nem, egyfolytában akadozik a net, és mellé fizethetsz sokat.

Le is fogjuk váltani...

2022. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy rossz a digi ? Nekem nagyon bevalt
2022. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!