Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik mobiltelefonra egy...

Létezik mobiltelefonra egy napos korlátlan internet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jövőhét hétfőn államvizsgázok online, és a lakásunkban vodafone van, ami egy sz*r, naponta többször is elszokott menni rövid időre. Most persze izgulok mi van ha pont az államvizsga alatt megy el, ezért kellene egy korlátlan internetforrás a telefonra, amit megoszthatnék a laptoppal. Viszont telenor oldalán nem találok ilyet (sajnos telenorosak vagyunk). Valakinek van ötlete hogy lehetne ezt megoldani?

2022. jan. 19. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton mennyi a mobil interneted? Én is mobil netről toltam az államvizsgát, elég volt hozzá az 1 gb-os mobil net csomagom bőven. kb 100mb fogyott a videó konf miatt, jó pár órán keresztül, sokat kellett várni.
2022. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Céges telefonon 2 giga van egy hónapra, abból van még kb 1.3 giga.

És nálad csak annyi fogyott volna? Azt gondoltam, hogy ha több ember videóval beszélget/képernyőmegosztással, akkor lazán elmegy annyi. Nálunk nem menne jó pár órán keresztül csak annyi ideig, amíg a felelet tart, 45 perc.

2022. jan. 19. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyinak bőven elégnek kell lennie.
2022. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem, most megnéztem valamelyik oldal azt írja 14 MB/perc a Teams videókonferenciája, annak ki kellene bírnia a 40 percet. Köszi a választ!
2022. jan. 19. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy veszel egy SIM -et a telekomnál.

Telekom alkalmazásában pedig 1000 Ft -ért tudsz 1 napra korlátlan netet venni.

Vagy 2000 Ft 3 napra, esetleg 9000 -ért van 1 hónapra.

2022. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az is jó megoldásnak tűnik.

Egyébként kíváncsiságból egy perces Teamses hívást csináltunk, mindkét oldarlól videómegosztással, egy perc alatt 21,5 MB elment a telefonról, ha valaki hasonló helyzetben jár.

2022. jan. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!