Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iphone online sorozat nézés...

Iphone online sorozat nézés VPN-el?

Figyelt kérdés
Apple Iphone Se2-n szeretnék VPN-en keresztül online sorozatot nézni általában német VPN-el, viszont ahogy elindítom a sorozatot, kb 5 perc után kidob, mi lehet a probléma vagy ki milyen oldalt ajánl? A válaszokat előre is köszönöm.

2022. jan. 21. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
miért kell vpn? :O
2022. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Az ingyenes VPN-ek általában napi adatforgalmi korlátosak, és a videók gyorsan elhasználják a limitet.
2022. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kell VPN mert méret cégnél dolgozom és csak ilyen van.
2022. jan. 21. 21:55
 4/5 A kérdező kommentje:
De Tik-tokot vagy YouTube-ot akár egész nap tudok nézni megállás nélkül
2022. jan. 21. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a VPN szolgáltatóval van probléma, amit használsz. Nekem is csinált hasonlót az előző VPN-em, a 128 Kbit/s-os webrádió pár percenként megszakadt, de a Speedtesten 250 Mbit/s átlagsebességet mértem. Böngészés jó volt, a YouTube is, a fájlok letöltésével sem volt gond, de a 128 Kbit/s-os webrádió folyton megszakadt (ezt én sem tudtam mire vélni). Mivel nálam egész nap szól a háttérben a webrádió, ezért VPN szolgáltatót váltottam, amit jelenleg használok, azzal nincsen ilyen probléma.


Ja, én fizetős VPN-t használtam, illetve használok most is. Fentebb írták, hogy az ingyenes VPN-ek lassabbak, illetve forgalmi limitet is tartalmazhat, ez valóban igaz. Ingyenes VPN-t csak böngészésre, illetve alkalmi használatra ajánlok. Még a fizetős szolgáltatások közül sem mindegyik jó, sajnos itt is ki lehet rosszat fogni, ezért érdemes elolvasni a felhasználói visszajelzéseket, mielőtt rendelnénk.


Több helyen adnak ingyenes próba verziót, ezeket érdemes kihasználni, azt mondom, hogy egy hetes tesztidőszak már elegendő arra, hogy megismerjük az adott szolgáltatást. Pénzvisszafizetési garancia pedig szinte mindenhol van, ezt is érdemes megnézni, hogy mennyi idő, és ha nem jó, akkor lemondani a határidő lejárta előtt. Illetve hosszabb időre előre kifizetve komoly árengedményt adhatnak (nem ritka a 70% vagy még nagyobb kedvezmény sem egy több éves csomagnál). Én azt javaslom, hogy először rendeljük meg 1-2 hónapra, és ha ez alatt nem tapasztaltunk problémát, nyugodtan válthatunk a több éves csomagra.

2022. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!