Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható az iphonemagyarorsz...

Megbízható az iphonemagyarorszag.hu oldal?

Figyelt kérdés
Szeretnék az iPhone készülékemnek töltőkábelt, illetve töltőtéglát venni, de mielőtt ezt megtenném, inkább megkérdezlek titeket, hogy esetleg aki vásárolt már ott, annak milyenek a tapasztalatai, mennyire működőképesek a termékeik?

#telefon #töltő #iPhone #iphonemagyarorszag
2022. jan. 22. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,már rendeltem onnan.
2022. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, megbízható. Ha munkanap délelőtt rendelsz akkor már a rendelés leadását követő második munkanap ott van nálad a megrendelt termék! Viszont ha munkanap délután vagy hétvégén rendelsz akkor csak a rendelést követő harmadik munkanapon lesz ott nálad a megrendelt termék. Tehát 2-3 munkanap alatt meg kapod a megrendelt terméket. Én ma (2023.02.08.) kaptam meg tőlük egy rendelést, amit tegnap előtt adtam le. Egyetlen hátránya hogy a Magyar Posta (MPL) szállítanak és igy egésznap pontosabban reggel 8 óra - 17 óra között várhatód a csomagot.
2023. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es voltam! És az előző válaszomat kiegészítenem! Megbízhatónak, megbízható. 2-3 munkanap alatt szállítanak. De sem jótállás, sem garancia nincs a termékekre. A 2-es válaszomban le írt, termék egy asztali 3 az egyben töltő állvány volt ami 17990 Ft volt. És mindössze 2 hetet működött. Jótállás nincs rá! Most megint rendeltem az iphonemagyarország.huról több terméket. Amit 2023. december 15.-én kaptam meg. Az egyik termék eleve hibásan érkezett. Egy másik pedig 3 napig müködött. Viszont az Apple Watchoz rendelt órapánt az jó egyenlőre. De az Apple Watchoz rendelt töltő kábel, viszont jóval lassabban tölt mint az eredeti Apple töltő kábel. Szóval maga a Web áruház megbízhatónak megbízható. Ingább minőségi kifogásaim vannak az iphone magyarország.hu web oldal termékeivel. És persze sem jótállás sem pedig garanciát nem adnak a 10000 Ft feleti termékekre! Ez hátrány! És magyar nyelvű le írás szintén nincs egyik termékhez sem!
dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!