Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell kijelentkezni...

Hogyan kell kijelentkezni discordról? Elvileg kéne lennie valahol egy log out, vagy kilépés, vagy kijelentkezés gombnak; de nem találtam ilyet sehol, törtöltem az előzményeket; de még így se lépett ki.

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 14:41
 1/10 A kérdező kommentje:
most elkezdtem felfedezni, ki akarok belőle jelentkezni, de nem tudok.
2022. jan. 23. 14:41
 2/10 A kérdező kommentje:
olyan gomb, hogy kilépés, vagy kijelentkezés, vagy log out , sehol nincsen. magyarul jött be amúgy az oldal; de semmilyen nyelven nincs, mégcsak olyan menüpontot se találok, ahol elméletileg a logout gombnak kéne lennie.
2022. jan. 23. 14:42
 3/10 A kérdező kommentje:
az előzmények törlésekor mindig minden be van pipálva, törléskor mindenhonnan kilép. a többi helyről ki is lépett, de ebből valamilyen hiba folytán talán, nem tudott. :S
2022. jan. 23. 14:43
 4/10 A kérdező kommentje:
be voltam még lépve az e-mailfiókomba, meg még gyakorin; ezekből akkor ki is lépett, amikor töröltem az előzményeket, de ebből a discordból valamiért nem sikerült.
2022. jan. 23. 14:44
 5/10 A kérdező kommentje:
bezártam, és újra megnyitottam azt a lapot,most lett egy olyan login fül, előjött a főoldalon, tehát elméletileg kilépett mégis; de szeretnék erre egy gombot, amitől egyből kilép. hiába kerestem. légyszi,ha tudja valaki , írja meg. Előre is köszönöm.
2022. jan. 23. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Elvileg minden log in-os weboldal-bál jobb oldalon van egy profil menu, a legördülő menü alján lesz a log out. Elvileg, de én nem ismerem a discord-ot, így csak tippelek.
2022. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

* weboldalnál


weboldal bálról nem tudok :'D bocsánat tipóztam.

2022. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást; ott , ha rámegyek a profilra, ott van olyan, hogy fiók deaktiválása, és törlése, és azok valóban pirosak, de ha bármelyikre rámegyek, akkor azt írja, hogy csak akkor tudom törölni, vagy felfüggeszteni a szervert, ha átadom a szervernek a tulajdonjogát. De kinek adjam, hát ne szórakozzanak már velem; szerintem átrakatom egy másik e-mailcímhez, utána kikapcsolom a gépet, hátha akkor kilép -remélhetőleg-



akartam írni, hogy tényleg behozta azt az oldalt a login felirattal; de kijelentkezni mégsem jelentkezett ki, mert rákattintottam, hogy login, akkor mindenféle jelszóbeírás nélkül megint a belépett oldalt mutatta, tehát ki sem lépett; és tehát továbbra is keresem a választ, hogy hogyan lehet kilépni

az a fogaskerekes ikon az megvan, csakhogy, ha rámegyek, akkor sincs semmi ilyesmi, hogy elméletileg/állítólag piros log out-felirat; semmilyen színnel nincsen ilyen; tehát nem lehet kilépni sajnos.

2022. jan. 23. 15:32
 9/10 A kérdező kommentje:

Sikerült. Meg kellett szüntetni az összes szerveremet, volt ott egy a nevemmel;


alatta volt ott egy hogy #általános


alatta volt ott egy, ami címeket én adtam meg, hogy #művészetek stb


tehát ezek mellett voltak fogaskerekek, amikre kattintva azt választottam, hogy kitörlöm;


utána deaktiváltam a fiókot a ,,Saját fiók"-résznél; és akkor kilépett hála Istennek.

2022. jan. 23. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utóbbi információk nem vezettek hozzá igazából


Gépen: fogaskerék - letekersz

Telefonon: rányomsz az alsó sávon a profilképedre, azután a megjelent felület tetején lesz egy nyíl és ablak jelölés, az a kijelentkezés

2022. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!