Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Spotifyról le lehet valahogy...

Spotifyról le lehet valahogy tölteni a zenéket MP3 fájlba ingyen? Ugyanúgy ahogyan van YouTube downloader converter, van Spotify is ingyen? fizetősen tudom hogy lehet.

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tölts inkább Deezer-ről deemix-el
2022. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 blacib ***** válasza:
55%

Sziasztok.

Amit nem értek ,hogy miért mindenki a fizetős alkalmazásokkal akar ingyen zenét letölteni mikor rengeteg alternativ megoldás létezik.

2022. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az alternatív megoldás általában Youtube rip-et jelent ami fos minőség
2022. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 blacib ***** válasza:
Tudom nem illik reklámozni.. de vannak fájl megosztó oldalak Torrent pl.. ott azért jó minősgben van zene és nem csak .mp3 hanem .flac ami azért kicsit jobb mint az mp3..
2022. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, azzal meg az a baj hogy a jó oldalak meghívósak, pl nCore, oda meg bejutni nehéz. De igazad van, ott kb. minden zene megtalálható még flac-ban is. Megjegyzem a deemix képes flac-ban is letölteni deezerről (legalábbis még régen)
2022. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 blacib ***** válasza:
Egy kissebb oldallal is el lehet kezdeni azokra a többségében nyitott regisztráció van.. és elég sok mindent ott is meglehet találni ,én sem az Ncore-n kezdtem.. :) Mára már a nagyobb oldalakon ott vagyok ..
2022. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 nagyon nagy köszi a tippért, évek óta mérgelődök hogy lehetetlen spotifyról letölteni bármit is, még a letöltős alkalmazások se érnek semmit, de így jó alternatíva
2022. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!