Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan alkalmazás, amivel...

Van olyan alkalmazás, amivel le lehet tölteni bármilyen videót Facebookról - , akár egy poszt alatt lévő videóhozzászólást is?

Figyelt kérdés

Sok alkalmazást kipróbáltam, de az a baj, hogy mindegyik csak a Tik Tokos videókat tölti le, egyéb videóhozzászólásokat nem... Meg sem jelenítik ezeket a hozzászólásokat ezek az alkalmazások...

Próbáltam a kifejezetten Facebookos videóletöltõ alkalmazásokat is, de a Tik Tokos videókon kívül egy hozzászólást sem engednek letölteni...

Egy vicces oldalról szeretnék letölteni vicces videóhozzászólásokat, de eddig nem találtam rá módot.

Huawei telefonom van. Elsősorban erre szeretnék ilyen videókat letölteni.



2022. jan. 24. 13:36
 1/1 anonim válasza:
Képernyő felvétel? Felveszed a videót aztán rámész a kommentekre ott tartod kicsit és kész. Nem tudom a te telódon működik-e. Iphonon lehet videót készíteni a képernyőről.
2022. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!