Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldjam fel a microsoft...

Hogyan oldjam fel a microsoft account zárolását?

Figyelt kérdés
Zárolták a microsoft accountomat, mert 30 napig a Onedrive tárhelyem tele volt, sajnos nem szabadítottam fel időben. A magyar ügyfélszolgálat nem tudott segíteni, az űrlapra pedig csak sablonválasz jött. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne visszaállítanom! Már teljesen kétségbe vagyok esve.

2022. febr. 4. 13:18
1 2 3
 1/21 tozser ***** válasza:
37%
Irj vagy hivd fel a céget.
2022. febr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam őket hívni, de nem tudtak ott segíteni, azt mondták hogy ők ebben nem illetékesek. Írni pedig hiába írok, csak sablonválasz jön.
2022. febr. 5. 14:12
 3/21 Shaddark ***** válasza:

Legegyszerűbb ha vásárolsz egy hónapra tárhely előfizetést, akkor automatikusan feloldódik.

Letörölsz amennyit kell és a következő hónapra lemondod.

2022. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem működik.
2022. febr. 28. 10:55
 5/21 Shaddark ***** válasza:
82%
B...ák meg akkor, 19658 oldalon azt írják hogy ez megoldja...
2022. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldja meg, a pesti ügyfélszolgálat nem illetékes. Az űrlapra amit beküldtem nem válaszolnak. Kezd elegem lenni picit a microsoftból.
2022. febr. 28. 12:33
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

"Kezd elegem lenni picit a microsoftból."

Kezd?

Picit?

Nagyon szofisztikáltan fogalmaztál. :-)

És ez csak a jéghegy csúcsa. Sokszor az üzleti szolgáltatásaikkal is komoly problémák vannak, perszeeee minden le van írva a 426 oldalas licencszerződés 296. oldalának tetején, halványszürke apróbetűkkel...

Sajnos érdemben segíteni nem tudok, a jövőre nézve annyit tudok mondani, hogy mindenből legyen másolatod (ami egy helyen van meg, az borítékolható, hogy csak idő kérdése, és elveszik), és... bár a sufnicégeket is kerülni érdemes, de sajnos a nagy multikkal is vigyázni kell.

2022. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a sablonválaszban van a megoldás.
2022. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a sablonválasz csak annyit ír amennyit én is tudok. Hogy zárolva lett a fiók, mert VALAMIVEL megsértettem a szerződést. Nem is az adataim lennének fontosak, hanem a win10 licenszem.
2022. júl. 10. 22:05
 10/21 anonim ***** válasza:
Próbáltad már törölni a fileolat a Onedrive aplikációban..?
2022. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!