Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

Nos szeretnék netszolgáltatót váltani hogy a hálózat ki tudjon szolgálni mindenkit a kellő mennyiségű adatkerettel.

Az a gond hogy a Vodafonenak van csak lefedettsége, amikor a telefonom volt nálluk akkor nem a szerződésbe írt összeget kellett fizessem tehát havi 5660FT / hó helyett 12000 meg 20000 FT / hó volt a díj, nem nem volt túlszámlázás arra direkt figyeltem, na meg a szolgáltatás minősége nem volt túl jó.


A kérdésem az hogy a netjük is ilyen?


Válaszokat köszi!



2022. ápr. 3. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyon nem jó, valószínűleg van ott valami plusz szolgáltatás.
2022. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Mégis mi a franc?


Az ügyfélszolgálat nem közölhet semmit ezt mondták nekem.

És erről mi a véleményed ami a kérdésben van?

2022. ápr. 3. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondanának menne a feljelentés az NMHH felé.
2022. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 A Voda valószínű úgyis megnyerné a pert és a gatyád is rá menne.

De te tudod.

2022. ápr. 3. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy havi 6ezer helyett 12-20ezret fizetek és annyiban hagyom a dolgot. Online számlát vagy papír kiküldöttet átnézném, és mennék asztalt verni a fiókban. Az ügyfélszolgálat lehet telefonon nem közölhet ilyen adatot, ezért kellene fizikai boltba bemenni.
2022. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

LoL

Így néz ki egy klasszikus balek?

2022. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thunderfairy ***** válasza:
Amilyen a telefon vonal olyan az internet is, hisz a vezetékes net azon keresztűl megy. Igen utolsó, ilyen egy palimadár.
2022. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Namost képzeljétek volt már dolgom ilyenekkel bár csak tanúként de tartottuk a kapcsolatot a pert indító féllel. Várható volt hogy veszít. Ő is a voda ellen indított valamiért pert. Én szinte tudtam hogy nem fogja megnyerni. Ebből indultam csak ki.
2022. ápr. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!