Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani telefonon keresztül, hogy a Facebookon senki se tudjon nekem üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszoka és mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok.

2022. ápr. 16. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Még az ismerőseid se? Vagy ismeretlenek?
2022. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ők se. Magyarán SENKI!

Előre is köszönöm

2022. máj. 5. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Törlöd a regisztrációd és soha többé nem lépsz be.
2022. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez így nem okés.

A profilom néha használom de nem szeretném ha írnának nekem

2022. máj. 21. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért?
2022. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem szeretném és kész. Nem vagyok mindig fenn. Továbbá utálok írni. A személyes beszélgetéseket jobban szeretem. És nem akarok bunkó lenni hogy napok/hetek/hónapok múlva írok választ
2022. máj. 22. 00:36
 7/7 Hintalow ***** válasza:

Èn úgy látom nincs erre lehetősèg, vagy bizonyos szemèlyeket lehet blokkolni, vagy mondjuk csak ismerősöktől fogadni.

De minden közössègi oldalnak az a cèlja, hogy minèl több interakció törtènjen a tagjai között, ezèrt arra jellemzően nem biztosìtanak lehetősèget, hogy teljesen elzárják magukat a tagok a közössègtől.

2023. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!