Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tesóm PayPal fiókját használha...

Tesóm PayPal fiókját használhatom -e a saját email/patreon fiókomhoz?

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele erről, én kifizetném neki kp -ban, amit aztán Patreonon szeretnék elkölteni egy alkotónál. A kérdés csupán az, hogy nem fog -e összeakadni a kétlépcsős azonosítással? Neten ezt találtam:


"Can One Paypal Account Have Two Email Addresses?

PayPal accounts can be linked to up to eight email addresses. There are 8 addresses that can accept money, and they all have the same capabilities."


Viszont itt szerintem félreértem a dolgot, nem pénz fogadásáról van szó. Mivel az ő fiókja, az ő bankkártya adataival, ezért feltételezem, hogy ez nem működhet, vagy legalább is nem legálisan, hogy én az ő fiókját használom fel saját email/patreon fiókhoz.


Szóval megoldható -e, vagy inkább kérjem meg, hogy ő a saját címével csatlakozzon Patreonra, és én szólok neki, mikor van új locked content, amihez ő hozzáfér majd, és átküldi nekem? Utóbbit szeretném elkerülni, de ha nincs más út, akkor így lesz.



2022. ápr. 26. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy Revolut Junior számlát, tesód meg elküldi rá az összeget
2022. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És olyat sem lehetne, hogy saját PayPal fiókot nyitni, bankkártya hozzácsatolás nélkül? Tehát nincs hozzácsatolva kártya, de más küldene nekem PayPalra egy bizonyos összeget, és én azt használnám.
2022. ápr. 27. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet paypal számlád 18 alatt
2022. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Paypal fiókot használhatnál bankkártya nélkül, de 18 év alatt nem lehet számlád náluk.


Igazából nincs probléma azzal, hogy a testvéred paypal fiókját használod fizetésre.. Nyilván hivatalosan nem használhatod más fiókját, de a te esetedben senkit nem fog érdekelni.


Illetve ezen kívül megpróbálkozhatsz webkártyával vagy transferwise

2022. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!