Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az mit jelent, hogy a Facebook...

Az mit jelent, hogy a Facebook még 43 napig hátrébb sorolja a bejegyzéseimet a hírfolyamban, amit megosztok?

Figyelt kérdés

Mivel szexuális tartalmat véltek felfedezni az egyik posztomban, ezért kaptam egy olyan "büntetést", hogy bizonyos ideig a Facebook hátrébb sorolja a hírfolyamban amiket megosztok, ebből még ugye 43 nap vissza van. Ez mit takar, hogy hátrébb sorolja? Kevesebb emberhez jut el, vagy mi? És ez vonatkozik arra is, amit a napomba teszek ki?

Köszönöm előre is a segítséget! :)



2022. máj. 2. 18:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha hátrébb sorolja nem látják az ismerőseid, amiket megosztasz, kivéve csak akkor ha ránéznek a profilod adatlapjára.
2022. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Azaz posztolgathatsz mindhiába egyedül csak akkor fogja látni bárki is, amit kiteszel, ha rákeres a profilod adatlapjára.


De nyilván te nem kéregethetsz meg senkit, hogy légyszi keres már rá az adatlapomra, hogy lásd csak mit osztottam meg.


Ezért inkább csinálj egy új profilt és folytasd ott a posztolásaidat, vagy még akár instán is posztolgathatsz addig.

2022. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Magyarán szólva borzalmas tragédia, nem tudjuk, hogyan fogod túlélni. Keress fel egy pszichomókust.
2022. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De ez a napomra is vonatkozik, ha ott osztok meg valamit?
2022. máj. 2. 19:42
 5/22 A kérdező kommentje:
Különben azt írja, hogy hátrébb fogják sorolni a hírfolyamban. Tehát nekem ebből az jön le, hohy megjelenik, csak hátrébb. Nem?
2022. máj. 2. 19:47
 6/22 A kérdező kommentje:
Meg megyek ki 10-én Spanyolországba és ha posztolom a képeket, akkor senki nem fogja majd látni?
2022. máj. 2. 19:58
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha nem görgetnek eleget, akkor nem. De ha ez neked ilyen válságot okoz, akkor nem ártana szakemberhez fordulnod...
2022. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem akkora baj, ha hátrébb sorolja. Az a lényeg, hogy azt lássák, amit a történetembe kirakok, mert ott szoktam megosztani több dolgot.
2022. máj. 2. 20:20
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy arra is vonatkozik-e
2022. máj. 2. 20:20
 10/22 anonim ***** válasza:
Miért ne vonatkozna?
2022. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!