Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni a Facebook...

Nem tudok belépni a Facebook profilomba. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A történet: a mai napon 13.58-kor beakartam lépni a Fb-ba, mivel egy fontos levelet várok.(Csak laptopról használom a Fb-t, telon nem, nincs rajta Fb)

Rákattintok a fotómra és ....kéri a jelszót. Ez furcsa volt, mivel eddig sose kérte. Na mindegy! Beírom a jelszót, erre kiírja: ,,régi jelszót adtál meg. A jelszavad megváltozott: 1 órája. Ha nem emlékszel arra, hogy ilyen módosítást eszközöltél volna, akkor kattints ide."

Belekattintottam és ki volt írva: újra megpróbálok bejelentkezni v. új jelszó beállítása v. a fiók biztonságossá tétele.

Én nem változtattam meg a jelszavam, és biztos, hogy jó jelszót írtam be.

Most feltörték a fiókom vagy mi történhetett?

Rámentem a fiók biztonságossá tételére: kiírja, hogy hogyan szeretném megkapni az új jelszó beállításához használható kódot? És kiírja: kód küldése e-mailben (....@freemail.hu).Itt kezdődik a gond, hogy amikor regisztráltam a Fb-ra (,ami már jó régen volt,), akkor freemail-es e-mailt használtam, mert az volt. Viszont pár éve rátértem a gmail.com-ra.

És már nem tudok belemenni a freemailbe, hogy megnézzem a kódot, mindig kiírja ott, hogy helytelen jelszó..stb.,vagy gondolom megszűnt, mivel évek óta nem mentem bele, mert nem azt használtam, hanem a gmail-t.

A Fb-nak van vmilyen információs vonala? Vagy kinek kell szólni?

Olyan lehetőség nincs, hogy a kódot telefonra küldjék el? Habár az igaz, hogy én e-mail-lel regisztráltam...

Vagy csináljak új fiókot? Ennek a lehetőségnek nagyon nem örülnék...

Vissza szeretném állítani, csak nem tudom hogyan..

Ha valaki adna tanácsot, azt nagyon megköszönném!



2022. máj. 9. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor valaki belenyult.. jartam igy enis. Csinaltam ujat
2022. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valaki valahol megszerezhette a fiókodat. Ha nem bírsz belépni a fiókodba, akkor regisztrálnod kell új profillal.
2022. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sikerült megoldanom a problémát!
2022. máj. 9. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ennek örülök. 🙂


Esetleg letudnád írni, hogy mit kellett csinálnod, hogy vissza tudj lépni a fiókodba?

Csak mert ha velem, vagy bárkivel történne egy ilyen, vagy ehhez hasonló, akkor lehessen tudni, hogy mi a teendő.

2022. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es

Még végig kell gondolnom...összevissza nyomkodtam mindent..

Megfogom írni.

2022. máj. 12. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
No ez a kerdezotol egy nagy kamu!
2022. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os NEM KAMU!!!

A FB küldött a freemail-es e-mail-re egy kódot és betudtam lépni, utána meg megváltoztattam a jelszót!

A Freemailre szintén új jelszót kértem, hogy betudjak lépni és ott is volt a kód!

2022. máj. 13. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Es ez volt a billentyuk ossze vissza nyomkodasa. Eleg tudatosan cselekedtel
2022. máj. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!