Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a wifi router-t...

Hogy kell a wifi router-t titkosítani?

Figyelt kérdés
Le reseteltem a wifi routert mert nem volt jó a net,és most bárki rá tud csatlakozni,mert nincs rajta jelszó.Próbáltam megnyitni a 192.168.01-es oldalt,de nem tölt be semmi. Nincs semmilyen telepítő cd a routerhez. A típusa TL-WR740N,nem tudom hogy ez mond-e valamit.

2022. máj. 9. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg ez a beállítási pdf fájl elérési linkje.

[link]



Ez meg a hivatalos oldal

[link]

2022. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

192.168.0.1 szokott lenni.


De ez változhat.

A hálózat cím a router elérési IP címe.

CMD-be Ipconfig és ott meg tudod nézni.

2022. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült elèrni az oldalt,ès nevet beállítani a router-nek,ès jelszót. De ha rá csatlakozok,akkor azt írja hogy nincs internetelèrès?mi lehet a problèma?
2022. máj. 9. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A netet is újra kell konfigurálni. Függ attól ,milyen szolgáltatónál vagy. Dinamikus Ip-t használtok-e, pppoe, statikus, stb. Ez elvileg a szolgáltatótól kapott internet szerződésen rajta van.
2022. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már sikerült megoldani
2022. máj. 10. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!