Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha csinálok egy full új...

Ha csinálok egy full új kamuprofilt, akkor a facebook algoritmus felhozhatja az ismerőseimnek?

Figyelt kérdés

Pl. van ez a ki lehet az ismerősöd sáv, ahol boldog-boldogtalant ajánlgat, hogy lehet ismerem-e. Nos nyilván a kamuprofilom egy általam birtokolt email címről regisztrálom, ugyanarról az IP-ről bejelentkezve mint a valóssal. Persze semmi hasonlót nem lájkolok mint az eredeti érdeklődi köre és semmit tartalmat nem osztok meg.


Létezhet, hogy az ismerőseimnek a facebook algoritmus valahogy felhozná esetleg és egy élesebb szemű ismerősömnek akár fel is tűnhet, hogy hozzám köthető?



2022. máj. 14. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel csak azt kockaztatod h a valos profilod is letiltjak
2022. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem.


Amúgy az fb magasról tesz arrra, h kamuzol e vagy sem(előzőre reagálva). Ugyanis ki mondja meg h ugyanazt a gépet, csak ua. az ember használhatja? Gondolkodjá okoska... #1-esnek írtam.

2022. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért tiltanák le? Teljesen másik email címről vagyok fent. Köze nincs a két profilnak egymáshoz, de írtam is.
2022. máj. 14. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a kamuprofilod felveszed ismerősnek a valódi profilodhoz, van rá esély.
2022. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Nyilván nem vagyok olyan hülye, hogy saját magam bejelöljem. :D
2022. máj. 15. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat fog ismerősnek ajánlani akivel van közös ismerősöd. Tehát attól függ majd hogy kiket jelölsz be..
2022. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!