Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha neten rendelek játékot,...

Ha neten rendelek játékot, visszaküldhetem ha játszottam vele?

Figyelt kérdés

Nem videojáték.hanem pl Lego vagy puzzle vagy ilysemi. Kirakom, aztán 14 napon belül visszaküldhetem? XD

Nagy ciganykodás tudom :D



2022. máj. 16. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de előbb-utóbb körbe fogsz érni a lehetséges üzletek listáján. Egyszer gond nélkül eljátszhatod, akár kétszer is, de a sokadik alkalommal egyszerűen meg fogják tagadni a rendelést.


ÁSZF-et azért nézd meg előtte, mert lehetnek kivételek (pl. egy digitális játéknál nehéz például az elállást értelmezni úgy, hogy a kulcsot a saját fiókodba aktiválod, és a doboz visszaadásával a kulcsot nem vonja be senki).

2022. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Interneten sokezer ingyenes puzzle van.

[link]


Vannak LEGO tervezőprogramok, szerintem próbáld ki magad és építs valami újat.

A hivatalos LEGO Digital Designer programot sajnos már két éve nem frissítik, és a LEGO weboldalról sem elérhető, - de több helyről letölthető az utolsó verzió, pl.:

[link]

[link]


Alternatív, de nagyon jó tervezők:

[link]

[link]

stb.

[link]

2022. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:
Steamen van ilyen elállás, szerintem ott a legegyszerűbb ezt megoldani.
2022. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!