Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem akar az Istennek...

Miért nem akar az Istennek sem Facebook egy napja a kétfaktoros azonosításhoz sms-kódot küldeni?

Figyelt kérdés
Eddig működött.

2022. máj. 18. 05:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Hiába várok az sms-re, egy idő után kérek újat, nem küldi.

És telefonon, asztali gépen is próbáltam kérni.

Kikapcsolni sikerült a kétfaktorost, mert van olyan gép ahol folyamatosan be vagyok lépve, de a visszakapcsoláshoz is kellene az sms, amit nem küld.

2022. máj. 18. 05:27
 2/7 anonim ***** válasza:

De miért az sms-t használjátok ilyenekre? Annak egyetlen előnye van, hogy működik butatelefonon is. Butatelefonod van?

Ha nem, akkor le kell tölteni valamelyik hitelesítő alkalmazást, és abban beállítani a Facebookot, vagy - ha be tudsz lépni - a Facebook alkalmazásban is lehet kódot generáltatni.

2022. máj. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretem a hitelesitőt. Pl. bedöglik az a telefon, hiába teszem át a sim-et egy másikba, a hitelesítő a rossz telóhoz fog kötődni.
2022. máj. 18. 06:03
 4/7 anonim ***** válasza:
A Facebookon egyre kevesebb dolog működik. Visszaélnek a monopolhelyzetükkel, ezért nem javítják a bugokat, és nincs support sem. A felhasználók többsége függő, és amíg valamennyire működik, addig használni fogják, akármilyen bugos.
2022. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt nem értem, amit Bala'zs is mondott, hogy miért nem a hitelesítőt használod. Oké, bedöglik a telód és, de tartalék módnak ha beállítod az SMS-t az miért nem jó? Plusz kinyomtatod a visszaállítási kódsort és elrakod egy biztos helyre.
2022. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ha nincs sms... :D

Sajnos mi is függünk tőle, mert a vendégházunkat facebook nélkül még annál is nehezebb lenne üzemeltetni, mint így.

2022. máj. 18. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:

De ha nincs SMS ott az a nem is tudom 32x4 betűs kód és beírod.

Viszont a másik jó megoldás, ha van egy helyhez kötött pc, ami engedélyezett eszközként nem kér sose kódot.

2022. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!