Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a facebook azt mutatja,...

Ha a facebook azt mutatja, hogy van 1 beérkező üzenetem, de a messengerbe mind olvasott, illetve az nem kelez olvasatlant, az engedélykérfésekben sem, akkor azt, hogy lehet elrejteni, hogy a facebook app ne mutaasa az 1 bejövőt, mikor nincs?

Figyelt kérdés
IOS -eől használom és vagy 30 beszélgetést végig kattintottam, hátha eltűnik az értesítés, de nem. A Facebook appot megnyitva ugyanúgy mutatja az 1 beérkezőt a jobb felső sarokba.

2022. máj. 18. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs valaki,aki irt neked, de nem irtal vissza?
2022. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs. Az egész idei évet végig pörgettem. Kb. Februárig megnyitottam minden beszélgetést, hátha valami nem jól szinkronizálódott, mikor néha laptopról is használom a facebookot.
2022. máj. 19. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Archivált chatek?
2022. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt irtad se nem engedelykeresek,se nem kit ismerhetek, mas nem maradt. Az jutott eszembe olyan irhatott,aki nem ismerosod, de az azengedelykeresekben lenne.

Keretlenek?

Vagy maradt az achivalt

2022. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!