Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csináltam egy uj email cimet...

Csináltam egy uj email cimet freemail csinalni akartam uj fb ot,de azt irta ezen az email cimel mar regisztraltak fb ot na szoval kertem jelszo emlekeztetot az email cimre megiskaptam. Be is tudtam lepni kiderult valaki mase es mar lassan5 eves fbja?

Figyelt kérdés
De latszott mar hogy mar lassan masfel eve nem hasznalta,nöi fb ok en pedig pasi vagyok,most akor ha valaki nem hasznalja huzamosabb ideig a freemailt akor torlik az email cimet? Es azert tudtam egy mar regeben fb ra regisztralt freemailel belepni? Anyibol jo hogy igy konyebben csajozok. Biszexre allitottam be a fb ot?

2022. máj. 19. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Biszexre bizony.
2022. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hat mivel noi fb al nem pasizni akarok amikor pasi vagyok
2022. máj. 19. 11:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ez nem jogszerű? Más FB fiókját nem használhatod, még akkor sem ha megszerezted a jelszót.
2022. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem szereztem meg a jelszot hanem egyszeruen amikor csinaltam freemail fiokot mondom akor csinalok uj fb ot rendest amin em vagyok,de mikor regisztralni akartam nem engedte mert elvileg mar van ezel az email cimel igy kertem jelszoemlekeztetot emailcimre ment ott beleptem atirtam kodot de eleg elhanyagolt volt mert jo ideje nem volt belepve,azert kerdezem azt hogy ha freemailba valaki nem lep be nagyon hoszu ideig akor torlik azt az email cimet?
2022. máj. 19. 11:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Freemail törli egy idő után.
2022. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor azert tudtam ugyanazt az email cimet csinalni?
2022. máj. 19. 11:15
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen. És ezért tudtál jelszóemlékeztetőt kérni a freemailes fiókodra FBn.
2022. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jo lenne meg nehany fb ok persze amit hasznaltak
2022. máj. 19. 11:22
 9/19 A kérdező kommentje:
Nokent sokal konyebb csajozni mint pasikent
2022. máj. 19. 11:22
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Te valamiféle kretén vagy?
2022. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!