Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom gmail.com-on...

Hogy tudom gmail.com-on blockolni ezt a spam-előt?

Figyelt kérdés
Üdv. Nemrég megtalált 1 bizonyos "subscriptions@medium.com" spammer vagy mi. Minden nap küld 1 levelet. Már jelentettem spam, adathalászként is de csak nem akar abbamaradni. A Gmail-os fiúk ennyire inkompetensek lennének? Mit tudnék kezdeni ezzel hogy végre NE küldjenek több teliberakott email-t nekem. Az egészben az a cink hogy amíg nem jött első spam töllűk még csak nem is hallottam az oldalukról, szóval nem is íratkoztam fel... Ami felveti azt a kérdést is hogy honnan van meg nekik az én email címem...

2022. máj. 19. 18:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Hogyan tudod megakadályozni, hogy én elmenjek a postára és feladjanak neked egy levelet minden egyes nap? Eljössz hozzám és lefogod a kezemet?
2022. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

"A Gmail-os fiúk ennyire inkompetensek lennének?"

Vagy neked nem megy az értőolvasás, mivel egyik funkcióval sem szüntethető meg a címzettnél a levélküldés a címedre.


Állíts be szűrőt, és legyen a hatása a kukába mozgatás, és akkor oda érkezik meg. De azt egy e-mail szolgáltatónál sem csinálhatod meg, hogy ne tudjon a feladó üzenetet küldeni, mindig kézbesíteni fogják mert ez a feladatuk.


A címed bárhonnan meglehet, akár korábbi kiszivárgásból, akár beregisztráltál valami olyan oldalra ahol eladják a címedet.

2022. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj hogy megpróbáltam írni nekik hogy fejezzék már be, de visszakaptam a levelem mivel nem létezik az adott emailcím... Pedig ők minden nap küldenek. Szóval mégiscsak inkompetensek a Gmail-esek. 1 "nem létező" email cím hogy tud nekem minden nap spam-elni?
2022. máj. 19. 18:32
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem, itt nem a GMailesek az inkompetensek.
2022. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Spammernek kifejezetten rossz ötlet üzenetet küldeni, mivel jelzed vele hogy élő fiókod van, és ezentúl még többet fogsz ezentúl kapni még több forrásból.
2022. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

És most a konkrét válaszadás következik:


"Eljössz hozzám és lefogod a kezemet?"


#1 Nem lefogom a kezed, sokkal rosszabbat tennék ha ilyen kitartó zaklatásra vetemednél az én irányomban mint ezek a csicskák. Van így is épp elég gondom az életben, nem hogy még ilyenekkel is foglalkoznom kelljen. Az ilyen zaklató spam-elésre Zéró tolerancián vagyok. Anyukájukkal játszanak az ilyenek és ne másokkal. Te pedig ha segíteni nem akarsz, inkább ne írj a kérdések alá.



#2-es: "A címed bárhonnan meglehet, akár korábbi kiszivárgásból, akár beregisztráltál valami olyan oldalra ahol eladják a címedet."


Ez alapvetően igaz is lehetne, CSAK az a baj hogy csak hivatalos platformokon(konkrétan Steam,Epic,Uplay,GOG és Origin-en használom csak ezt az email-em és SEHOL máshol) vagyok jelen. Ha pedig ezen oldalak közül valamelyik szívárógtat akkor annak súlyos jogi vonzatai lesznek a jövőre nézve.

2022. máj. 19. 18:41
 7/23 A kérdező kommentje:

#4 De bizony ők. eddig mind a közel 20 (IGEN 20 DARAB) levelet jelentettem spam és adathalászként és továbbra is kapom. Szóval ők az inkompetensek.


#5 Jogos, DE így is nap mint nap kapom a leveleket. Van hogy 1 nap ketttőt is küldenek. Ami 1 idő után már kifejezetten idegölő tud lenni.

2022. máj. 19. 18:43
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát, sajnálom, hogy nem ment át az analogia... Bár, gondolom korábbi spames kérdések is tőled származnak a stílusból ítélve. Érdekes, hogy hónapok óta mindig belefutsz ebbe és mindig visszaírsz. Semmit nem fejlődsz.
2022. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 Nem tudom kire gondolsz de internet kategoriába most írtam elöszőr. Mint írtam csak hivatalos platformokon használom csak email-em, ergo azt sem értem hogy 1 olyan oldalon amiről eddig nem is hallottam, hogy lehetek benne...
2022. máj. 19. 18:47
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

És megpróbáltál már leiratkozni a levélről, vagy csak szidod itt körbe a nagyvilágot? Tudod, az unsubscribe link a levél alján...

A subscriptions@medium.com-ra azért nem tudsz írni, mert ez csak egy e-mail cím, de nincs mögötte postafiók.


A Medium egy elég ismert blogszolgáltató külföldön, főleg a tengerentúlon. Nem küldenek csak úgy spamet, valószínűleg valamikor feliratkoztál rájuk, vagy valamelyik regisztráció során automatikusan történt meg a feliratkozás.

2022. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!