Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet az, hogy a fő...

Miért lehet az, hogy a fő kulcsszavamra egyáltalán nem jelenít meg a keresési találatok között a YouTube?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 2 hónapos YT csatornám.

Alapvetően elégedett vagyok a növekedésével, főleg annak tekintetében, hogy egy elég kicsi célcsoportot lőttem be magamnak, viszont van egy dolog amit nem értek.


A fő kulcsszóra (ami igazából 2 tagból áll) nem jelenek meg a találatok között egyáltalán. Inkognitó módban keresek rá természetesen.

Viszont ha kibővítem a fő kulcsszavamat egy harmadik taggal, akkor rendszerint az első 5 találatban benne vannak a videóim.


Tudom, hogy minél bővebb a kulccszó annál könnyebb rá jó találatot csinálni, viszont azt kicsit éles különbségnek érzem, hogy a 2 tagú kulcsszóra egyáltalán nem jelenek meg, viszont a 3 tagúakra meg elég jó helyen hoz a kereső mindig.


Próbálom a SEO-t jól csinálni, cím, leírás tartalmazza a kulcsszót, hashtag-ek is, sima tag-ek is, de egyszerűen semmi. Sőt, a csatorna neve és a linkje is tartalmazza a kulcsszavam.

Kicsit értetlenül állok a dolog előtt. Esetleg létezik, hogy el kell telnie X időnek, hogy a YouTube alogritmus ajánljon rá?


Így néz ki a statisztikám egyébként, lifetime az elmúlt 2 hónapban. Minden lassan, de biztosan növekedik. Az average view is jelenleg 0:47-en van (4-5 perces videók vannak fent), de ugye az átlagot mutatja a statisztika. A CTR 4% elég gyászos, de ezt a YT shortok húzzák le durván, azoknak 1-2% a CTR-e, a fő videóim 6-8-10% körüliek.


Ezek a statisztikák:

[link]


Kíváncsian várom a véleményeket. Köszi előre is!



2022. máj. 20. 19:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!