Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha valakit bejelölö...

Facebookon ha valakit bejelölök és nem jelöl vissza (töröl a jelölései közzül) akkor ha rámegyek a profiljára akkor még mindig azt adja ki hogy jelölve?

Figyelt kérdés
Ez jelentheti hogy törölt a jelölései közzül?

2022. máj. 20. 20:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam de ha töröl valaki a jelölései közzül akkor az úgy marad ha rámegyek a profiljára hogy "jelölve"? Vagy ez változik ha töröl?
2022. máj. 20. 20:51
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Akkor megint ott lesz a lehetőség, hogy bejelöld.
2022. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a választ!
2022. máj. 20. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ez sajnos már tévhit, már rég nem olyan most már a Facebookon, mint ahogy instagramon, ha például a követési kérelmet utasítja el valaki, na akkor ott marad a lehetőség, hogy újból rányomhass a követem kérelemre.


De a Facebookon most már létrejött egy olyan kitétel, ha valaki elutasítja, azaz törli az ismerősnek jelölés felkérést, akkor már ha újra ránézel valakinek az adatlapjára, akit te bejelöltél már nem lesz ott újra mégegyszer az ismerősnek jelölés opció, hanem eltünik és csak az üzenet lehetőség marad kint, ha ismerősnek jelölés elutasításra került, azaz törölték az ismerősnek jelölés kérelmedet.

2022. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ott van pedig egy ugyanilyen helyzetben. :o
2022. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De csak ha letelt a 12 hónap azaz csak 1 év eltelés után kapod csak vissza ismét a lehetőséget, hogy újra bejelölhesd az illetőt, aki egyszer már elutasította az ismerősnek jelölés felkérésedet.


Ha pedig épp most jelölsz be valakit ismerősnek és a másik pont most törli azaz utasítja el az ismerősnek jelölés kérelmedet, akkor már nem lesz ott megint az ismerősnek jelölés opció, hanem eltünik és csak 1 év múlva azaz 12 hónap után fogsz majd csak újra ismerősnek jelölés kérelmet küldeni a másik félnek.

2022. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lehet. Nem tudom, mennyi idő telt el, de nem kizárt, hogy a 12 hónap igen. Ezek szerint így volt.
2022. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2022. máj. 21. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!