Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Észrevette más is, hogy nem...

Észrevette más is, hogy nem látni összes választ a youtube kommetekre?

Figyelt kérdés
Például van egy komment és alá van írva, hogy 7 válasz megtekintése és abból én csak 4-et látok vagy 3 válasz megtekintése és csak kettőt mutat. Régen láttam az összes választ minden kommentre. Nem a saját kommenteimre adott válaszokról van szó, hanem úgy általánosságban minden videó alatt, amit nézek. Ennek vajon mi lehet az oka?

2022. jún. 2. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már megy egy ideje, a válasz erre, hogy törli őket a youtube, valami cenzúra miatt, legyen az normális válasz, én is sok helyre írok kommentet, a legtöbb pedig eltűnik, és ezt, nem a videó feltöltője tiltja le, hanem a youtube rendszere. Legalábbis, ez az elméletem. Sokat olvasni erről, hogy "youtube deleted comment without reason"
2022. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1: Így van, ez a "shadow banning" jelensége. Te látod a hozzászólást, a csatorna tulaja is látja, hogy valaki kommentelt, de a látogatók már nem. És ez nem puszta alumíniumsipkás elmélet, ez a gyakorlat.

Modern kori diktatúra - Aczél elvtársnak biztosan tetszett volna.

2022. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak másnál láttam, hanem töbrössz is előfordult, hogy kommenteltem, majd frissítés után ott sem volt (átnéztem az összes hozzászólást, mielőtt valaki azt írni, hogy dehát nem figyeltem a kommentek soorendjére)
2022. jún. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!