Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cisco EPC3925 domain cím...

Cisco EPC3925 domain cím blokkolásnál miért nem enged elérni egyetlen oldalt sem?

Figyelt kérdés

Adott egy Cisco EPC3925 router. Az "Access Restrictions" résznél a "Basic Rules" fülön minden üres, csak a blokkolt domain címeknél vagy beírva egy oldal. Fent bepipálom a dobozt, majd utána rámegyek, hogy Apply.

Ekkor még nem történik semmi, hiába van elmentve. Az "User Setup" fülnél szépen bepipálom az Enabled dobozt, a Content Rule-nál meg kiválasztom azt a szabályt, amit az előző fülön elmentettem. Ezután elmentem a beállításokat.

Ám ezt követően minden oldalt blokkolni kezd és felhasználónevet és jelszót kér hozzá. A megadott oldalhoz azonban nem, azt teljesen blokkolja. Viszont valamiért a Google-t és a kereséseket is ugyanígy teljesen blokkolja.


Hogy tudnám megoldani, hogy csak a megadott oldalt blokkolja és a többi szabadon elérhető legyen? (allowed domain list-nél a Google-t hiába adtam meg, azután se volt elérhető)



2022. jún. 10. 01:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Tippem szerint ha bármit írsz Rules tiltáshoz akkor az összes többi oldalt engedélyezni kell. De a konkrét eszközt nem ismerem.
2022. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!